• bundan daha iyisinin muslum baba ve david bowie'nin beraber soylemesi olur ki, iste o zaman mucize gercek olur diye dusunduren guzel sarki.
  • mucize ve buluşma'dan i am deranged aranjmanı. yoğun arabesk usulü yaylı kullanımına rağmen güzelliğini koruyabilmiş, sözleri de başka bir durulukta.
    sözler demişken :

hani dal çiçeğe durduğum
    suydum da nerde, aktım su muydum
    yapraklar gibi savruldum da
    kış oldum
    her kim değdi geçtiyse cana
    unuttum unutuldum

kim gelse
    geçse artık
    bu kırık kalbimden
    can diye, dayan diye durdum

ey aşk ben senden
    bahar umduydum
    sen yine

kış oldun kış oldun
    uzun uzun
  • hizli bir sekilde baslayip bitiyor, bir turlu doyamiyorsunuz sarkiya... muzik guzel, muslum baba'nin sesi ve yorumu da cok guzel... harika olmus
  • o kadar kısa sürmesine rağmen beraberinde bir küçük devrilecek kadar güzel şarkı.
  • gecenin bi yarısı bünyede birden bire dinlenme hatta sürekli tekrara alıp dinlenme isteği yaratan enfes şarkı, harikulade yorum, mekanın cennet olsun müslüm baba.
  • 2 dakika 56 saniyelik bir parça olup müslüm babanın saf müzik sesi duymamıza 2 saniyeden daha fazla izin vermediği parçadır.. akmış gitmiştir..
  • (bkz: birhan keskin)
  • şaşırtıcı şekilde güzel olmuş şarkı. rakı kokuyor sanki.
  • orjinalini ayri bi severdik zaten ama bu versiyonu da ayri bi mukkemel olmus, iki takla attim sevincten, albumun en iyisi gibi, super bi duzenleme, karizmasini koruyan baska bi aci boyutu, bitmesin istiyor insan harika yorumlamis baba da yuru be! bowie dinlemis ne demis, ne desin ki...
    (bkz: i am deranged)
  • (bkz: hayko cepkin)
hesabın var mı? giriş yap