• kırdın beni god damn it
    açtın kalbimde bir rift
    haydi durma admit it
    and then şurdan siktir git.
  • bir türkü devamını yazayım tam olsun.

kırdın beni god damn it
    benim için sen de bit
    yaktın beni god damn it
    haydi artık durma git.
  • az önce kısmetse olur isimli evlenme programinda kadın adayın kendisini kırmak istemediğini söylemesi üzerine eser west isimli erkek aday/yarışmacının kurduğu fantastik cümle. hafta içi evde olunca televizyondaki skimsonik programlardan haberdar oluyorsunuz ama fazlasi beyin yakar aman dikkat.
  • almanya'da fuara gidip arap müşterilerin "in the future we will make a collaboration inşaallah" dediğini duyduğumda yaşadığıma benzer bir gıdıklama kapladı içimi. you are a beautiful lady maşaallah but kırdın beni god damn it.
  • o değil de adamın telaffuzunu beğendiğim laf. yağ gibi aktı gitti arada. south park izleyip çıkmış da olabilir.

edit: ana dili ingilizceymiş. ben yine birçok insandan iyi türkçe konuştuğu için saygı duydum.
    edit2: kızın kardeshian terk olduğu konusunda hemfikiriz sanırım.
  • yüzyılın en yanar dönerli trip cümlesi. uyanık olun hanımlar beyler, atın hafızaya! doğu-batı sentezinin muhteşem bir yansıması olarak kullanabileceğiniz bu cümleyi, sevgili veyahut arkadaş kişisine söylediğiniz anda, tartışmaya doğru gitmeye müsait bir konuşmayı kahkahalarla sonlandırabilirsiniz.
  • muazzam replik fakat kurtulmak istediğim bir illet. evin içinde sürekli kırdın beni god damn it diye dolaşıyorum ve nasıl kurtulurum bundan hiç bilmiyorum.
  • bu videonun sonunda duyulabilecek cümledir.

adeta yeni bir fog reyiz.
  • kurgu o kadar belli ve paçalardan akıyor ki, diyalogtaki kız ve ortamdakiler tutamıyor rolden çıkıp gülmeye başlıyorlar. god damn it niye rolden çıkıyorsunuz? ar yu fakin kireyzi?
hesabın var mı? giriş yap