• fazla heyecanlı çocuk umarım bugün yüzünden kesilmez
    ilk yarı da çok fazla hata yaptı ama bir kaç tane güzel servis yaptı son pozisyonda da bekledi ama sanırım yanda ki oyuncular biraz geç gittiler son anda vurmaya karar verdi kötü vurdu eğer çıkmazsa gol atabilir diye hissediyorum hadi inşallah
  • yetersiz bir futbolcu. yani esasında genç oyuncular için böyle olumsuz nitelendirmeler için beklemek gerekir ama kendisi 97'li yani bu sene 20 yaşına girecek. günümüz futbol dünyasında ise 20 yaş kendini göstermen için geç bir yaş olarak değerlendiriliyor. tabi burada jamie vardy gibi sıradışı örnekler de çıkabiliyor karşımıza.

her neyse, sanırım 3 maçını izledim ve hiç birinde bana umut vaat etmedi. oyunu sezme ve karar verebilme yeteneği maalesef yok. teknik anlamda cezbeden bir yeteneği yok, fizik olarak çok yetersiz, kuvvetsiz. pas veremiyor, şutu yok. kafa topunda hakimiyeti yok.galatasaray gibi ülkenin en iyi alt yapısına sahip kulüpten çıkan hücum futbolcusu bu mu?

sen galatasaray'da oynuyorsun genç çocuk, gerekirse gece gündüz demeden çalışacaksın. eğer ben çalışıyorum ama olan bu diyorsan da bence yol yakınken vazgeç, başka bir mesleğe odaklan. normalde bu kadar sert eleştiri yapmam ama romantikliğe gerek yok, realist olmak gerekiyor. olmayacak duaya binlerce kez amin* * ** *** diyen bu taraftarın karşısına bir başarısızlık hikayesi daha çıkarmayın, olmuyorsa zorlamayın. riekerink gibi geçmişinde altyapı hocalığı olan bir antrenörün karşımıza böyle çocukları çıkarmaya hakkı yok.
  • 19 yaşında ve henüz hızlı karar vermeyi bilmiyor ne yazık ki. pas mı vereyim kendim mi vurayım diye yarım saat düşünürsen öyle yerden yuvarlanır o top işte.
  • cumhuriyet gazetesi'nden yetişme, ilhan selçuk 'un haz etmediği kadronun parçası gazeteci.
  • gazeteci.
    tempo dergisi yayın direktörü. eski yeni yüzyıl gazetesinin yazı işleri müdürü idi. ikinci sayfada yazardı. dönem gereği laiklik ve başörtüsü takıntısı vardı. şimdi biraz daha demorat gözüküyor.
  • tuhaf yuruyusu ve bilegine bagladigi cep telefonu ile insanlarin aklinda kalan eski ntvmsnbc genel yayin yonetmeni
  • galatasaray u14 takımında forma giyen 1997 doğumlu orta saha oyuncusu. geleceğin aslanı.
  • yayın direktörü olduğu tempo'yla ilgili yazdığı yazılarda on kelimeden sekizinin "temponun birinciliği"ne dair vurgulamalar olduğu kişi. misal son yazısının girişi:

"haftalık dergiler arasında lider tempo. en çok satan tempo. haberleri ve konularıyla gündemi yakalayan ve belirleyen öncü dergi tempo. en cesur dergi yine tempo. başkalarının tabu saydığı türkiye gerçekleri üzerine giden dergi tempo. en bilinen marka tempo."

weya bir hafta önceki yazısından:

"sonbaharla birlikte türkiye'de dergicilik sektörü yeniden yapılanırken, tempo hak ettiği liderlik koltuğuna oturacak (...) tempo kalite iddiasını her alanda daha güçlü bir şekilde ortaya koyacak."

weya bir hafta önceki yazısından:

"mutluyuz, gururluyuz, sevinçliyiz. tempo, türk dergiciliğinde bir yıldız gibi yükseliyor. tempo, bayrağı en önde taşıyor. haftalık haber dergilerinin fiyat düşürerek başlattığı büyük yarışta önde gidiyor. tempo dergisi böylece 18 yıllık tarihinin en yüksek satış rakamlarını yakalıyor. dergi markası olarak bilinirliğini her kesimden ve yaştan okurun gözünde bir kez daha pekiştiriyor."

yaw arkadaşım, tamam anladık... başka şey mi yok anlatacak? bu ne "başarı", bu ne birincilik", bu ne "rekabet" fetişizmidir böyle!
  • tempo'dan önce ntvmsnbc'nin başındaydı.
hesabın var mı? giriş yap