• adnan polat: $ampiyon olmamız lazım, beraber ne diyorsun? seni sectim cünkü sen farklısın. japonsun bi kere, akıllı adamsın. güclerimizi birle$tirirsek kolayca $ampiyon olabiliriz.. ne diyorsun samuray?

-samuray?

-adnan polat; evet.

-birlikte

adnan polat; birlikte?

-güclerimizi

adnan polat; tanı$alım adnan ben galatasaray yönetim kurulundan.

-ben de mehmet topal, canakkale dardanelspor'da oynuyorum. on libero.!
  • japon kulturune sevgi saygi duyan bir insan olarak nedir lan bu taraftarlarin bu adamla alip veremedikleri diyip 23 eylul 2006 trabzonspor galatasaray maci'ni seyredeyim dedim, sans bu ya bu seferde adam kadroda yokmus, yine goremedik..

edit: arkadaslar uyardi, inamoto macta oynuyormus fakat ben gorememisim..
  • yazılması ve unutulmaması lazım;

aziz üstel ve ömer cavu$oglu inamoto hakkında cnn türk'te konu$uyor..;

aziz üstel: inamoto var. nedir, ne i$ yapar o?
    ömer cavu$oglu: o topun sahibi, o yüzden oynuyo, galatasaray'lılara sorucam ba$ka topunuz yok mu, neden onu oynatıyosunuz diye..
    aziz üstel: yok yok ondan degil, inamoto depreme dayanıklı ondan oynuyo

(bkz: aglamak istiyorum)
  • bu kadar kolay bozulan japon malı olmaz.. dedim imitasyondur.. gümrüksüz.
  • galatasaray'da oynadığı dönemde kendisi hakkında yerel bir gazetede "inamotoru bozdu" diye bir haber başlığı görmüştüm. evet ishal olmuş.
  • maç sırasında arkamdan birinin .mına kodumun karatecisi diye bağırdığı futbolcu.
  • ninja'ların yaptıgı dü$man geldigi zaman bi zımbırtı atıp ortadan kaybolma numarasını cok süper yapıyo. valla mac ba$larken ortalık bi toz duman oldu, ben me$ale yaktılar sandım meger bizim ninja rakip geldi ben gachayım demi$.
  • tek üzüntüm bir grup taraftarın sirf inamoto'dan sebep koca japon ulusuna dü$man olmasıdır.
    bu ugurda japonca küfür ögrenen 45 ya$larında bir amca ile bile tanı$tım stadyumda.. inamoto degi$mezse amcam japoncayı 30. hafta civari söker diyorum.

gercekten sevimli biri, tepkileri, iyi niyeti ile. ama sanırım ingiltere'de gecirdigi sakatlık kötü etkilemi$. toptan korkar, kendi istese bile ayagını kora kor mücadeleye sokamaz olmu$.. haftalar bir ilerlesin bakalım da..
  • 17 eylül ak$amı be$ikta$ kar$ısında topla 7 kere bulu$tu, hatasıyla sevabıyla pasları dagıttı. i$in enteresan tarafı hakem cüneyt cakır bile 8 kere falan bulu$tu, daha verimli oldu.

nikon fotograf makinasının boynuna asmi$ bir japon karde$e atkı aldırmı$. hem de official, galatasaray store etiketli.. bana kimse bu adam icin yararsız diyemez.!
  • "abi japonlar görünmeyen futbolcu da yapmışlar sonunda, galatasaray'da da bir tane varmış"
hesabın var mı? giriş yap