4749 entry daha
  • kovulma üstadı. kovulurken de müthiş bir serveti banka hesabına ekledi. buyursunlar:

- chelsea 2007: 18m£
    - real madrid 2012: 17m£
    - chelsea 2015: 12.5m£
    - man utd 2018: 19.6m£
    - tottenham 2021: 16m£
    - roma 2024: 3.5m£

adamın maaşını önemsemeyin. sadece tazmimat tutarlarıyla şu an bir kulüp satın alabilir, kulübü dilediği gibi yönetebilir ve gerçek hayatına menerjerlik oyunundaymış gibi devam edebilir.
  • hayatında hiçbir zaman istikrarlı biçimde hücum oynatmamış, savunmasıyla isim yapmış adam. okan buruk gibi gözü kara, agresif bir teknik adamdan sonra kendisini düşünmek için futbolu hiç bilmemek gerekiyor. sırf adı var diye… adamın ne oynattığı konusunda en ufak fikriniz yok. muhtemelen romada da hiç izlemediniz. muhtemelen yeni nesil oyuncularla iletişim sorunları yaşadığını da bilmiyorsunuz, ama galatasaray'a gelsin istiyorsunuz. uyuz oluyorum şu tip taraftara.
  • şarkıcı sandım, değilmiş. *
  • alkol markasi sandim, degilmis.
  • şu an boşta olan teknik direktör.
    okan hoca tahminimce sezon sonu aston villa, sevilla veya florentina ayarında kendisini geliştirebileceği bi avrupa takımına gider. transfer sezonunun başında okan hoca, galatasaray'dan gidince jose morinho ile hemen anlaşmak lazım ki kadro modifikasyonunu sağlam yapacak kadar süresi olsun.

edit: harf hatası
  • futbol dehası.
  • borç içinde yüzen fenerlilerin, senelik maaşından habersiz rüyalarını süsleyen beyaz atlı teknik adam.
  • en az 10 milyon maaş + 20 milyon tazminat ödemek isteyen kerizler alsın takımına .
  • oyun sistemi bizim 3 büyüklere uymayacak td. adam defans oynatıyor. portekizli aykut kocaman.

galatasaraya hiç olmaz diye düşünsem de ilk lucescu dönemini bilenler hatırlar, ona yakın bir şey çıkar ortaya. ancak ben istemem, bana en azından okan hoca gibi oynatacak adam lazım.

bjk.de zaten denenmişi ve olmamışı var, onlar da hücum oynamak ister.

fenerbahçeye olur gibi ki zaten anlaşmış durumda başkan adaylarından birisi. muhtemelen yeni sezonda fb.nin teknik direktörü olacak.
  • gelecek sezon yeni hocamız

not: fbspor
4 entry daha
hesabın var mı? giriş yap