1018 entry daha
  • sürekli yalandan gülenler topluluğu.

içeri bi giriyorsun sanki hepsinin içinde vibratör var hepsi mutluluktan uçuyor.
  • şirket sahibi ve bölüm müdürleri yalakalarından oluşan departman. işçi, çalışan ajanı.

içerideki birine söylediğiniz ya da sizinle ilgili şahit olduğu gerekli gereksiz her şey aynı gün içinde bölüm müdürlerine iletilir. çayı tek şekerli içtiğiniz, gittiğiniz kuaför ve çok daha fazlası dahil.

mevcudiyetinin yegane sebebi budur. şirket içi düzen, çalışanın hiçbir problemi gerçekte umurlarında değildir. ama canlarıyla kanlarıyla sadece sizin için oradalarmış gibi davranırlar. ik müdürü gülümsemesi diye bir şey var benim zihnimde. hiç tarif etmeyeyim.

istisnaları tenzih ederim. onları da pek barındırmazlar zaten.
  • bizimki habire mahkeme kurup kim haklı kim haksiz karar veriyor. bir de salak ki acikliyorsun sordugu konuyu, anlamadim diyor bir kere daha anlatiyorsun. yok yani anlayamadim diyor. en son dedim ki artik ben iki kere anlattim bir suru isim var eminim senin de vardir, ben gidiyorum. en yakin zamanda da isten cikacagim benden kurtulacaksin. hala diyor ki bu senin kararin. evet lanet olsun ki benim kararim. bana burda dedigi beni tehdit edemezsin. ben seni tehdit etmiyorum biraz daha sabret benimle ugrasmak zorunda kalmayacaksin diyorum.
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap