• yaklaşık 40 gün ekşi sözlük dehlizlerinde dolaştıktan sonra tekrar güneş ile buluşma imkanı bulmuş yazar.

not: aşağıda yaşadıklarımı yazacağım ve vodafone yetkililerine satacağım. *
  • 19 saat once baba olan yazar. umarim derin bebeğin bahtı açık olur :)
  • hep 100 liralık benzin alan, sadece 1 hafta sonunda benim 20 günlük maaşımı kazanan tur rehberi. emeklilerin favorisi.
  • kendisinin ne kadar şanslı olduğunun farkında olmayan alandaş. o halinden şikayet etmeye devam ederken içten içe onu kıskanan birinin varlığından bihaber badim. aslında bahtı güzel.
  • t20*`den sonra şansı dönmüş badi. sohbeti güzel insan..
  • hızlı badi. hatta meslektaşım hatta geçici zümrem. sevdim ben bu işi.
  • hakkında yazmak yeni kısmet oldu bağışlasın. tee dtcf sıralarından arkadaşım, aynı zamanda topraamdır kendisi. görüşmeyeli evlenmiş barklanmış. iyiki de düğününe çağırmamış. iflahım kurudu sürekli evlenen arkadaşlarıma küçük altın takmaktan be. bebecik olursa ona takarım ama kıyamam.
  • yakama takmam gereken kırmızı gülümü evde unuttuğumdan o kadar kalabalık arasında birbirimizi bulmakta güçlük çektik kendisiyle :) fazla sohbet etme imkanı bulamadık ama bu maçı unuttuk önümüzdeki maça bakıyoruz.
  • (bkz: imza föyü)
  • kendisi şu sıralar iki ucu kapalı "ekşisözlük çaylak dehlizi"nde bir o yana bir bu yana çarpaduran biçaredir.

günlük mesajlaşma trafiğimiz şu şekilde gerçekleşmektedir:

evcil: sıra kaç?
    imza föyü: yehuuu 30
    evcil: bu gece geldin heh.

......................................

evcil: ee gelmedin?
    imza: yok 42. sıradayım...
    evcil: e üç ileri bir geri gegege...

........................................

imza f: abla sıra 52 yaaa
    evcil: sabır sabır:/
    imza: heh 47!
    evcil: süper!

ol ki çaylaklık nehirlerinde erenlere karışandır artık. "ekşisözlük evliyası"

bir rivayete göre kendisi çaylaklık denen zamansız iklimde bir karadelik tarafından yutulmuştur...

bir ekşisözlük efsanesine göre ise imza foyu, gece olunca buralarda dolaşmaya başlıyor, gün ağarırken çaylak nehirlerinde elinde bendir, erenlerle gidiyor tekrardan. ey yumurtaya can veren rabbim ne büyüksün sen.

(bkz: gelirler)
hesabın var mı? giriş yap