• --- spoiler ---

çakırın cenaze namazını kılanlar nacho ölünce sus puslar. lokması bile dökülmesi gerekir

--- spoiler ---
  • ignacio varga yazılır, adam okunur. her nacho yediğimde nemli gözlerle ufka bakmama sebep olan karakter
  • --- spoiler ---

jesse pinkman'dan 100 kat daha kaliteli bir karakterdir kendisi. breaking bad'i izleyeli bir yıl oldu ama niyeyse sanki orda da vardı diye düşündüm hep. ölümünde baya şok oldum. babasına zarar vermeyecek şekilde söyleyebileceği en vurucu şeyleri söyleyerek gitti valla adam. keşke daha çok görebilseydik...

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

dizi boyunca izlediğim en muhteşem karakterlerden biriydi. belki de, dizi boyunca yaptıkları için asla nefret etmediğim, sinir olmadığım tek karakterdi. ölümü bir başkasının elinden değil de, kendi elinden olmasını istemesini, bölümün en ama en can alıcı noktasıydı. o son yaptığı konuşma, bütün nefret ettiği herkesten intikam alır gibiydi. gus fring kalp krizleri geçirdi resmen, hector salamanca ise acizliğinden ve aşağılık kompleksli biri olmasından dolayı, öyle bir kudurmuş olacak ki, nacho'ya öldükten sonra bile huzur vermedi. ve bölümün ardından aklımda kalan o muhteşem replik "you think of me, you twisted fuck" ve son olarak bölümün başında gözüken o mavi çiçek, nacho için gösterilmiş sanırım, eğer öyleyse muhteşem bir ayrıntıydı.

--- spoiler ---
  • ismail saymazın agave suyuna bandırılmış kel ve ripped versiyonu.

ismail saymaz 4.0
  • better call saul'un 6. sezonuna yeni başladım. kim ne derse desin dizinin en vurucu karakteri olmuştur. elbette dizideki karakterlerin büyük çoğunluğunda olduğu gibi günahkardır. tam olarak iyi bir insan değildir. zira adamın yaptığı iş belli. ama dizinin önemli bir bölümünde kritik noktalarda çok vicdanlı hareket etmiştir. ciddi bir sempati kazanmıştır.

--- spoiler ---

henüz malum olaydan sonra çok fazla devam etmedim ama, salamanca'lardan kaçma ihtimalinin olmadığını, eninde sonun yakalanacağını ve yaşamasının babasını çok büyük bir risk altına sokacağını gördüğü için bunu yapmaya mecburdu. babasıyla yaptığı telefon konuşmasının da veda konuşması olacağını öngöremedim. herif tek bir sahnede hem üzdü, hem de büyük saygı kazandı. eyvallah ignacio.
    --- spoiler ---
    .
  • giderken yanında bir kaçını götürmesini de istedim ama iti ite kırdırma tezine de saygı duyarım
  • --- spoiler ---

mekanın cennet olsun yetenekli adam. rip.

--- spoiler ---
  • (bkz: nacho varga)
  • şu herife bile hayran olanlar, adamın dibi diyenler var, allah akıl fikir versin cümlemize.

--- spoiler ---

sen kartelin eline düş, kartelden kazandığın parayla kafasını uyuşturduğun iki kızı kuma gibi kapat, sonra kartelden para kaçırmak, kartelin ağababalarının kuyusunu kazmak için işler çevir, bu bokları yerken daha yaman bir pezevengin eline düş, sürekli hayal kırıklığına uğrattığın gariban babanın kafasına silah dayattır, seni istedikleri gibi kullansınlar, yaralayıp sahne yapsınlar, dövüp sahne yapsınlar, itin götüne sokup çıkarsınlar sonra onların emriyle git sıçanlık yap, ondan sonra da tamam hadi gel seni öldürelim söz babana dokunmayacağız desinler. sen de tıpış tıpış git, bi de bi bok yiyecekmiş gibi silah falan kapıp artistlik yap, sonra da tam da onların istediği gibi kendini öldür.

bir de kendi yaptığın hataları babana düzelttirmek için babana kaçak hayatı yaşatma planları falan yap.

--- spoiler ---

adammış.

hastirin gidin.

bu mahlukla ilgili adam olan tek şey babası.
hesabın var mı? giriş yap