• "ulan yine ben cipralex mi almaya başlasam" durumu. etrafımızdaki insanların iki saniye bile düşünmeden sarfettiği sözlerin vücudumdaki yansıması. kendimi ifade edememe durumumun sıkıcı sonucu. "hangi malzeme hangi kapta en iyi pişer" kıvranmalarımın dağıttığı organizmam. "inan bana" diye yalvarmaların "mesajınız karşı tarafa bir türlü iletilemiyor" robot cevabı. "iyi bir adam mıyım ben" oto sorgu suallemesi. "lan nasıl dönüyor nereye dönüyor bu dünya" felsefe kısadevresi. sonsuz kısırdöngülerin eşittir işaretinden sonra karşısında yazan tokat. karın ağrısı, mide bulantısı. varlığın pinpon topu durumu. of ki of hadisesi.
  • karışık rüyalar destekli sürümünün etkisini arttırdığı gözlenmiştir.
  • ağzını hayra açmayan şom ağızlı kimselerin ağızlarından düşürmedikleri cümle, bir de ben demiştim var bunu kardeşidir ki o çok daha fenadır*
  • "oglen yedigin kuru fasulyedendir" gibisinde zevzekce cevaplara maruz kalma riski tasidigi icin paylasilabilirligini yitiren bosluk hissi. paylasilacak bir seyin kalmadigi, esprilerin anlamini yitirdigi, kunefenin tadini kaybettigi periyodik sureclerin ruh hali.
  • uyuz insanların nedensiz kıllık yapıyo olmalarına buldukları kılıf
  • bu sözün akabinde kötü birşey olacakmış hissine kapılır ademoğlu; bazen olur, bazen olmaz. zira hayatta bazen kötü şeyler olur bazen olmaz, bu olan şeyler bazen iyi anımıza denk gelir bazen de içimizde sıkıntı olan anlara. olay bundan ibarettir.
  • kimi zaman tarif edebileceğiniz kimsenin olmadığı sıkıntıdır. ama yinede kendi kendinize debelenirsiniz tarif edebilmek için.

içinize konuşlanmış tuhaf bir histir bazen bu sıkıntı. bazen yüreğinizi avuçlarında sıkar, tüm hücrelerinizi tırmalar, kelimelerinize düğüm atar; susarsınız...
  • hayrola sualinin nedeni olan kelime öbeğidir.
hesabın var mı? giriş yap