173 entry daha
  • şüphenin ötesinde kanıtlanmış hiçbir şey olmayan, histerik bir baskı ortamında haksız yere tecavüzden mahkum edilen, geçmişi gösteren 4k kamerayı icat ettiğimde mahkûm olduğu suçlamaları yapanlarla girdiği ilişkiyi broadcast yayın olarak vereceğim kişi.

tabii ki anlatılan gibiyse yayın olmayacak. benim çıkardığım sonuç doğru ise sadece yayınla kalmayacak, black mirror'daki gibi, linç uygulayanlar da arılar tarafından sokularak öldürülecek.

feminazi hukuk kuramı ne der?
    erkekler vahşi hayvandır. kadınların ise hepsi bir sınıftır. milletler yaparsa ırkçılık dediğimiz her şeyi geçmişteki kadınlardan başlatarak birebir yapacağız. biz çok çektik. bize çok zulmettiler. aslında biz mükemmel bir ırktık. ah bir düşmanlar olmasaydı neler neler olurdu var ya. şimdi eşitliği sağlamak adına nazi hukuku uygulayacağız. çalışmak özgürleştirir. çalışın lan yahud.. pardon, erkekler.

şeffaflık yok. empati ve sempati yani ahlak/hukuk geliştirme olanağını önlemek için mahkemeler olabildiğince gizli. "medya tek sesli olmalı ve erkeği şeytanlaştırmalı. hiçbir kanıt olmamasına rağmen birileri bir şeyler dedi ve harvey de çıkar karşılığı ya da normal seksi ispatlayamadı. kanun, zorla ilişki tecavüzdür diyor. kadın ağladım,zorladı, bırakmadı diyor. biz de böyle kabul ettik : 8 yıl zor kullanarak vajinal, 6 yıl zor kullanarak oral, 2 yıl zor kullanarak parmak veya oyuncak sokma = 16 yıl ceza yazdık. ama medyada olanlar bambaşka. 'teklif etti reddettim, teklif etti kabul ettim. şöyle pislik böyle çüküne düşkün...' bunlar da karakter testi dediğimiz engizisyon usulü olarak girsin yargılamaya." bu saatten sonra gerçek nedir diye soran olursa da tecavüz sevici zaten. neden onla empati yapsın ki. bir insan darbeci değilse neden olağanüstü yargılama usullerinden korksun ki hem. devam..

aslında bir üstteki kişi doğru söylüyor. bu gibi somut olaylar insanlar arasında ayrışma konusu edilmeli. tıpkı ulus devlet mantığı gibi. ben feminazi hukuk kuramına inanmıyorum. istenildiği kadar süslü cümleler ve propagandalar olsun. bu, kötü olan taraf. millet adına karar alan aygıtı ele geçirmiş birilerinin kapalı kapılar ardında subjektif inançlardan oluşan kararlar almasını istemiyorum. gayet siyah beyaz. diğeri ise buna karşı çıkan bana tecavüz sevici diyor. buraya kadar normal aslında. sıkıntı şu ki "buradan ayrılmak istiyorum" diyen yahudiyi bırakmadılar. aslında birbirlerinden ayrılıp , uzaktan uzaktan birbirlerinden nefret edebilselerdi ne güzel olacaktı. olamadı. yine olamıyor. insanların kaderi sanırım bu. birlikte yaşama zorunluluğu ve güçlünün tahakkümü. tabii ki güçlü olarak güçsüz olanı etiketlemek de lazım. tam olarak da bu yapılıyor. araştırdıkça insan üzülüyor. beraat edeceğinden yüzde yüz emin kaç kişi böyle böyle gitmiş lan. (bkz: danny masterson/#156550900)

karar açıkladığında şaşkınlık içinde 3 kez ben suçsuzum demiş avukatına. avukatı da demişti zaten. "delilsiz, suçlanan kişiden savunmanın doğrulanmasını isteyen bir mahkumiyet. harvey'in hayatı mahvoldu." diye. sözün özü, can atalay'ın darbeci olduğu savı ne kadar inandırıcı ise harvey weinstein o kadar tecavüzcüdür. can atalay savunup somut olaylarda erkek düşmanlığı kasmış sözde avukat için de yazacağım, not aldım. ilerde geriye baktığımda kötüleri savunmak yerine ben de ilkeleri eğip büker vicdan rahatlatırım. bu konuda neden bu kadar sessiz bir kamuoyu var onu da anlamadım. aslında anladım. bir önceki cümlelerde dediğim gibi sözde ilke savunup " bu ilke her suçlanan erkek suçludur demek değil ki" diye pozlar kesen sözde feministlerin istisnasız her olayda erkek düşmanı bir demogoji ile erkeği suçlu bulması. canlı yayınlar ve mahkemeler kapalı olduğu için de insanların bunlara inanması. sonra gelip trade off falan diye kafa ütülüyorlar başka başlıklarda.
hesabın var mı? giriş yap