• ham mandalina kabuğu gibi kokan insanın içtikçe içesi gelen cin, sarhoşluğu da çok ilginç meretin, bilinç açık beden nanay.
  • schweppes mandalina ve dalından yeni koparılmış yeşil limon ile buluştuğunda su gibi tüketilir ve insanın hayatının film şeridi gibi gözlerinden önünden geçmesini sağlar.
  • tahminimce gordon's ın kokusunu ve lezzetini kaybetmeden yapılabilecek en kolay ve lezzetli kokteyl şu şekildedir:

büyük cin bardağında*(bir ara gordon's ile birlikte hediye veriliyordu bu bardaklar);
    bir tane yeşil limon*, yeşil yoksa çok büyük olmadığı sürece yine bir tam limon, bir buçuk çay kaşığı şeker, bardağın 4te 2si kadar schweppes tonik, fakat diğer malzemeler dahil olarak bardağın 4te 2si dolacak, 4te 1 gordon's. bardağa eklenenlerin hepsi şeker eriyinceye kadar karıştırılır. bardağın geri kalanı ağzına kadar buz, üzerinede bir dilim limonla içmeye hazırdır.*
  • corona günlerinde alkolik yapan bir içki. premium pink olanı. çok nadir dans edecek kafaya gelirim. 80li yıllar ahu tubalı ya da küçük emrahlı filmlerin yaşar alptekinli ev partileri gibi takılıyorum evde.
  • içinde ardıç kirazı, melek otu, kişniş tohumu, tarçın ve portakal kabuğu olan sağlam bi içki.

gordon's red diye bilinen, şukela bir kokteylvardır bununla yapılan.
  • ne ile karıştırırsanız karıştırın karıştırılan içeceğe asalet kazandıran iksir...
  • baş ağrıtmayan cin markası.
    %30 cin, %30 tonik, %40 mandarin ile 4.bardakta kafayı ağırlaştırıyor.
    içimi keyifli, kafası hoş, en az iki buzla tatlı tatlı gidiyor.
    70liği migrosta 149,9.
  • bir sürü kokteyli mevcut bir içecek.

gin fizz: (biraz modifiyeli)

gordon's+şiveps bitter lemon*+1 portakal*+bir limon dilimi+red bull* sonracıma kokteyl bardagimizın once dudak kısımları limon kabuğuyla ıslatılarak sonrada pudralanarak(ıslak kısımlar) süslenir sonra hazırladığımız karışımı içine dökeriz ve buzumuzu ekleriz. karışım keyfe göredir. sonrada güzelce akşamımızı süsleriz şuan benim doğum günü akşamımı süslediğim gibi.*
  • karantina gecelerimin en güzel eşlikçisidir. bütçeyi zorlamayan, orta-iyi kalitede, tonik ve limonla birlikte salah mane firmino üçlüsünü kafada yaşatan güzel şişeli bir içkidir. teşekkürler gordon
  • hıyarlısı da üretilmiş cin. (bkz: gordon’s crisp cucumber)

hendrick's alamayanlar bunu alabilir, yarı fiyatına satılıyor. tadını bilmem, henüz denemedim. standart cininin tadını sevmediğim bu markanın hıyarlısını sever miyim bilmiyorum. gerçi, hıyar aromalı babam olsa içerim.*

deneyip göreceğiz.

(bkz: cin tonik/#48392545)
hesabın var mı? giriş yap