• erhan güleryüz ile birlikte devrinin -tartışmasız- en iyi adamıdır benim nazarımda.

edit: benim nazarımda lan. benim. benim.
  • şairane yönü takdir edilir.

plantonik sorular

hiç haberiniz yokken
    sizi içimden öpebilir miydim?
    vitamini kabuğunda mıydı teninizin?
    soymadan yiyebilir miydim?
    bir gece sohbetiyle demlenip
    altımıza edebiyattan çarşaflar serip
    üstüme teninizi giyebilir miydim?
    ve odanızda bir hayalet gibi özgür
    izninizle destursuz gezebilir miydim?
  • benim için ; sen , mevsimler, kal demeni bekledim , efsane ve her yanım ayrılık demektir. meğer ne çok şey demekmiş benim için.
  • 10 yıl önce sen adlı kalburüstü bir pop şarkısıyla çıkış yapmış herkesin bilmediği ama bir o kadar da güzel esere imza atmıştır. sonra ne oldu bilmiyorum ama ben hala keyif alırım o şarkıyı dinlerken. canlısını hiç dinleyemedik o ayrı
  • 20 küsür sene sonra bir sabaha karşı karanlık bir mekanda yanıma gelip kulağıma adımı soyadımı fısıldayarak beni dumura uğratan ortaokul arkadaşım.
  • kaliteli muzik yapip pek sansasyonel olmadigi icin tutunamayan guzel sesli kaliteli sarkici.
  • bu kadar güzel sesi ve bestelerine rağmen,olması gerektiğinden daha mütevazi bir konumda bulunmasından dolayı harcandığını düşündüğüm sanatçı.
  • iyi bir çizgide gittiğini izlediğim magazinsel ortamlardan uzak duran, sansasyona mahal verecek hareketlerde bulnmayan, sesi çok çok iyi olmasa da şarkıları dinlenebilir, gayet mütevazi ve beyefendi takılan pop şarkıcısı.
    (bkz: severek izliyoruz)
  • "öyle güzel kıyıyordun ki, acır diye uyanamadım."
  • doksanlar türk popunun layığını bulamamış bir kişisi.

sezen söylüyordu
    sen
    efsane
    mevsimler
    geri dön

gibi şahane şarkılar bırakıp gitmiştir. güzel yerde bıraktı aslında. devam etseydi cıp tıss cıp tıss bi klip şarkıcısı olacaktı neticede.. kaliteli bir yerde kaldı.
hesabın var mı? giriş yap