• sabah sabah arabayı park ederken radyoda çalan şarkı. zamanlama manidar tabi, arkadaki duvara giriyordum bir güzel.

not: trabzonsporluyum
  • 2014-2015 yerli müzik piyasasında kendine ciddi yer bulabilecek berkay şarkısı.

bağımsız olarak
    (bkz: sen gelme ulan ayı)
  • "ölüme yakın uykulardayım.!!" diye haykırarak duygularıma tercüman olan berkay 'ın asena erkin'den sonraki en iyi performansıdır.
  • itiraf edemesek de güzel şarkıdır. insanın diline bi takılıyor, sürekli nakarat kısmındaki iniş çıkışlara eşlik ederken buluyorsunuz kendinizi.
    bi de insanı gaza getiriyor boşuna.
  • sozleri biraz zorlama gelse de nakarati inanilmaz eglenceli berkay sarkisi. bu sarki tutar, net.
  • akustik halinin diğer bütün şarkıları ezdiği şarkı. justin bieber, selena gomez falan dinlediğimi kendime nihayet itiraf etmiş bir insan olarak utanmadan sağda solda söylüyorum, dinliyorum. bu şarkı bir harika dostum!
  • çok çok beğendiğim bir berkay şarkısı. defalarca sıkılmadan dinleyebilirim. yorum da harika olmuş.
  • berkay'dan beklenilmeyecek kadar güzel bir şarkı. söz ve müziğini kendisiyle birlikte çağrı telkıvıran yapmış, düzenlemesinide yine çağrı telkıvıran yapmış.
  • gelmesini temenni ettiğim kimse olmadığı halde, neden bu kadar severek dinlediğimi çözemediğim berkay şarkısı. şaka maka güzel şarkı olmuş.
  • adamı zerre sevmesem, tarzım olmasa da, dinlemesem de bu şarkıya takılıyor insan..
    popsa eğer söz konusu güzel şarkılardan biri olmuş.. yıllarca daha dinlenir gibi geliyor
    en azından artık berkayın en popüler uc bes şarkısından biri oldugu kesin..
hesabın var mı? giriş yap