• fenerbahçe'nin ilgilendiği konuşulan genç yetenek.

ulan aşırı vizyondan kusucaz yeter artık terro.
  • kendisiyle ilgili kandırmayın fenerbahçelileri totemini anlamayan şapşal da geldiğine göre görevimizi yaptık demektir. artık top bıyıklıda.
  • yandex'i biraz daha zorlarsam 40 milyon€'yu tek başıma toparlıyorum

siz de biraz kasın ibneler.
  • geçen sene italya'da lig ve kupa dahil 183 dakika oynamış bir adam nasıl bu ligin altını üstüne getirip, fenerbahçe'yi şampiyonluğun en büyük adayı yapacak çok merak ediyorum. kimse bu adamı toplamda 5 maç izlemiş mi, zannetmiyorum, youtube'dan 3 dakikalık skills videosu izleyip ezbere yorum yapıyor herkes..

edit : bu entry yazıldıktan yaklaşık 2-2.5 sene sonra beklenen çıkışını yapmıştır, brezilya' da. ancak, o gün şartlarında bu entry bence hala haklılığını korumaktadır.
  • takip etmeyen arkadaşlar için söylüyorum, kendisi için yapılan goygoy güney amerika'dan çıkmadan evvel neymar, robinho, saviola, aimar, salas vs gibi oyunculara yapılanla aynıdır. yani yeni maradona, yeni pele, yeni messi, yeni püsürük muhabbeti. demem o ki paketten batistuta da çıkabilir kerlon da. almaya değer bir risk mi derseniz yandex'e biraz daha abanırız nolacak amk...
  • bu gece 29 maçta 14. golünü attı ve neymar'dan tam 20 maç daha az oynayarak onun istatistiğine ulaştı. saçı bile neymar'dan kötü elemanın, her şeyde neymar'ı geçmeyi hedeflemiş aslan.
  • hakkında geçmişte okuduğum köşe yazısı birikimlerine dayanarak bir yazı yazmak istediğim genç oyuncu.

kandırmayın fenerbahçelileri...

gazetelerde fenerbahçe'nin transfer haberlerini okudukça gülüyorum.

bir camianın taraftarları ile bu kadar mı dalga geçilir. saatlerdir bir barbosa yaygarası.

geliyor, gelecek, eli kulağında. taraftar da heyecanlanıyor, umutlanıyor. sevgili fenerbahçe taraftarları bu haberlere sakın kanmayın. barbosa marbosa gelmiyor. gelmez. gelemez.

barbosa dedikleri şu sıralarda brezilya'nın en popüler adamlarından biri. geçen yıl real madrid'in transfer listesinin en başındaydı. canının çektiği futbolcuyu tereyağından kıl çeker gibi alan, zamanında barcelona'nın elinden beckham'ı kapan real madrid bu barbosa'yı alamadı. şu anda da hem real, hem de başka pek çok ‘‘bol paralı'' takım barbosa'nın peşinde. ancak onlar da alamıyorlar.

bu yüzden barbosa'nın fenerbahçe'ye gelme olasılığı yok. keşke gelse de seyretsek ama yok böyle bir olasılık. fenerbahçe taraftarına satış yapmak isteyen basının palavrası. yönetim de herhalde bu gazdan memnun ki, sesini çıkarmıyor.
  • öyle güzel anlatmışsınız ki gelmesi için yandex browser'a koxp kurdum. birazdan yatacağım, uyandığımda inventory'mde görmek istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap