• dünya üzerinde yaygin kolaydan köşe dönme isteğinin bir sonucu efendim... yok alacaksin, kadinla uğraşacaksin, hoşuna gidecek şeyler yapacaksin, loş ışık güzel müzik sağlam vücut yapacaksin, önsevişeceksin*, sütyen kopçasini tek elle açacaksin, prezervatif takmaya kasacaksin, saatler boyunca* misyoner senin dogi benim kaşık çatal biçak bilimum pozisyonlarda belini ağritacaksin, halida dizlerini bereleyeceksin; bunlarla uğraşmak yerine dokun g noktasi'na olsun bitsin... var mi lan öyle kolaydan? çaliş köpek!
  • penguen'in çalışırkenkısmında okyduğum ve hala düşündükçe yaran bir diyalog şudur:
    - : abi g noktası yalanmış.
    + : oha! bunca yıl boşuna mı yalanmış:)
  • yıllar önce bıraktım ben bunu aramayı. tanrı g noktasını bulmamızı isteseydi, o kadar saklamazdı.
  • kimi seksolog ve jinekologlara göre psikolojik, kimilerine göre ise kesinlikle var olduguna inanılan klitorisin evrim geçirmiş bir üst noktası.
    vajinanın sinirsel kısmı girişten 4cm'yi kapsıyor bir 8 cm de içeriye yol alıyor. işte bulgulara göre g noktası bu ilk 4cm ile son 8cm arasında bir yerlerde, söylenene göre sola doğru uzanmakta, yani misyoner bir pozisyonda yatan kadını düşündüğünüzde kadının sağına doğru.
    sonuç olarak yatakta bir kadın için her şey bizden daha komplike, yalan yani g noktası p noktası... sevin, sevgiyle sevişin her yer g noktası olsun.

edit: ''imla'', ayrıca bu nokta kanıtlanalı epey oldu yahu.
  • 4 tane olduğu ileri sürülen noktadır efendim. ünlü biyolog desmonn morris demiş ki siz daha ilkinin yerini bulamadınız ama kadınların üst vajina bölgesinde 3 süper hassas nokta daha var.
    kimileri "ulen ne bok yiyeceğiz şimdi" diye düşünürken,
    kimileride "e iyi o zaman, biz rastgele vuralım mala, nasıl olsa noktalardan birine denk getiririz" diye sevinebilir...
    iyi olur yani.
  • "for women the best aphrodisiacs are words. the g-spot is in the ears. he who looks for it below there is wasting his time." , isabel allende.

yani diyo ki...

bir kadin icin en iyi afrodizyaklar sozlerdir. g noktasi kulaklardadir. onu a$agilarda arayan adam zaman kaybindan ba$ka bir $ey elde edemez.
  • ancak kötü bir çocuk olursanız görebileceğiniz bir noktadır. herkes bilir ki iyi çocukların görebildiği tek şey şirinler'dir.
  • sıdıka'nin abisinin, kız arkadaşı ile buluşmadan evvel sıdıka'ya hakkında sorduğu soru: "kızların hipotenüsü nerede?" şeklinde.
hesabın var mı? giriş yap