• ing. hilkat garibesi,ucube,tuhaf garip acaip ilginc düsünceleri ve huyları olan kimsedir türkce karşılıgı
  • çok araştırmacı geçinip daha basic factleri bilmeyen, anlatıp anlatıp "sen nerden biliyosun?" diye deliren, süper şirin ve de komik olup soona "ne gülüyosun?" diyip delirten, bikaç gün görmeyince bikbik bişiler anlatması çok özlenen, hep mutlu olmalı bi şaşıcık turşucuk bitanecik.
  • efendim malumunuz kadınların hayatında başka kadınlara pek yer yoktur. benim gibilerin hayatındaysa neredeyse hiç yoktur.* amma velakin, bu kadın* format dışıdır, başkadır. hayatınıza girer ve öyle bir yer eder ki, çıksa gitse dahi o yer çoktan bad sector olmuştur. yerini doldurmaya çalışmak nafile bir çabadan öteye gidemez.
  • "yatagina yatmis, ruya gormemis, ya da gormus de buyuk ihtimalle hatirlamayan, her gunku gibi uyanmis, bir olum haberi almis, olumun ne kadar uzak gorunse de aslinda yakin oldugunu bir kere daha anlamis, hayatinda kotu giden seyler olan, ama her seyin iyi olacagina inanan, hayata dair inancini yitirmek istemeyen"dir, keltce'de..
  • adamlara "adam", kadinlara da "kadin" diyen turkce uzmani.
  • kaynar kahveyi uzerine dokerek kendini oldurmeye calisti az once. 2 yarali (klavye ve defter) 1 olu (banka dekontu) ile sonuclanan bu olay sakarligini tescilledi.
  • bir alışveriş canavarı, pazar müptelası kendisi. üstelik o alışveriş yapınca bizde yapmış sayıldık.
  • kızıl derili atalarından aldığı doğuştan gelen huzuru kaybetmiş ve onu arayan, lesis gülümseyen, makyaj yapmasını bilmemesine rağmen hoş görünebilen, güzel bir ses tonuna sahip muhteşem dişi kişi. gerçek bir fotojeni harikası ve rol kabiliyeti.
  • kardeşini özlemiş bu. uzun diyorsun, kulaklı diyemeden gözleri ıslanıyor sanki.
  • şekerin tekidir kendisi ama farkında diildir. ha ayşegül ha bostan patlıcanı ne farkeder bana ne dediği, biz birbirimizi biliyoruz di mi ex-ikizim? kendisine dont worry be happy adlı nadide şarkıyı gönderip alnının ortasına hem koccaman hem manidar hem de ıpıslak bir öpücük konduruyorum.*
hesabın var mı? giriş yap