• --- spoiler ---

dombledore'un ölümüyle birlikte hogwarts'ı terketmiştir ayrıca.

--- spoiler ---
  • koyu kırmızı ve altın renginde tüylere sahip olan güzel ve zarif kuş. şarkı söyleme yeteneği de vardır fawkesun ve düzenli aralıklarla yanarak, kendi küllerinden tekrar doğar. (ara: harry potter)
  • her anka kuşu gibi göz yaşları iyileştirci özelliğe sahip olan, ve bu yeteneğyle harryi ölmekten kurtaran kuş.
    (bkz: basilisk)
  • elindeki devasa minigun hatırlayacağım fallout 3 npc'sidir. siz ona 10mm'leri verin ondan sonra cesetleri loot edin.

fawkes'tır, aykızdır.
  • adını guy fawkes'tan ve kuklalarının her yıl düzenli olarak yakılmasından almış olan anka kuşu.
  • (bkz: nagini)
  • harry potter düşkünlüğümden dolayı winampıma taktığım ad. *
    masaüstünde fawkes adı taşıyan bir winamp simgesi ilk başta şaşkınlık yaratsa da bilgisayar kullanıcı tarafından, zat-ı muhteremi yani bendenizi tanıyanları şaşırtmayan bir vakadır.
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • bu hayatta en yakın kız arkadaşım olan harika insan ...

özellikle babaannemi kaybettiğim zaman bana o kadar destek oldu ki çoğu kişinin gösteremediği samimiyeti gördüm. zamanla arkadaşlığımız dostluğa döndü ve bu dostluk harika bir dostluğa döndü.

insanlığı, anaçlığı, mizahi yeteneği ve sırdaşlığı ile hayatımın olmazsa olmazlarından birisi oldu.

özellikle bana attığın stickerlara bayılıyorum canım iyi ki varsın ve hep hayatımda kalmanı diliyorum.

dost gibi dost, insan gibi insan bu kız için ne desem az kalır.
  • yattığı gibi, aniden tüm yerlerin sessizliğe gömüldüğünün farkına vardı. fawkes şarkı
    söylemeyi kesmişti. ve biliyordu ki, nasıl bilebildiğini bilmeden, anka kuşu gitmişti,
    hogwarts'tan temelli olarak ayrılmıştı, aynı dumbledore'un ayrılmış olduğu gibi, dünyadan ayrılmıştı... harry'den ayrılmıştı.

(bkz: harry potter ve melez prens)
hesabın var mı? giriş yap