• farsça'nın kısaltması.
  • fa roll on içeriği;

-alkol denat(koruyucu, çözücü)
    -aluminyum kloralhidrat(antiperspirant)
    -ceteareth(k ıvırcık ve çok hacimli saçlardaki uçuşmayı ve kabarıklığı giderir)
    -hydroxyehylcelulose(viskozite arttırıcı)
    -linalool(zambak kokusu)
    -hexyl cinnamal(papatya kokusu)
    -limonene(parfüm)
    -butylphenyl methylpropionat(sentetik çiçek kokusu)
    -citronellol(koku verici)
    -coumarin(koku verici)
    -cl 17200(kırmızı renk)

*hoca ödev verdi diye tek tek araştırdık sormadı ya la!
    neyse insanlığa faydamız olsun...
  • çok güzel ve kalıcı kokular üreten alman kökenli bir firma. kendinle özdeşleştirdiğin bir koku var mı deseler, fa'nın aqua'sı derim. deodoranı, roll-on'u, kolonyası, duş jeli, hepsi birbirinden hoş ve ruh okşayıcı. bu demek değildir ki spicy black'e, carribean lemon'a itirazım var. kalıcılık ve güzellik bakımından daha iyisini henüz görmedim.

bir de nota olan fa var ki, tuhaf şekilde o da favorilerimdendir. özellikle birinci pozisyonda kalın mi telinde basılan bir fa otomatikman insanın elini oktavına çekiyor, disko günleri, funk çağları canlanıyor bir anda.
  • bu markanın spicy black diye bir koltukaltı şeysini yıllardır kullanırım, çok da memnunum. fazla kokmaz, iz bırakmaz, ucuzdur falan. hep istedim ki bunun parfümü çıksa, ben de kullansam. aftershave olarak çıkarttılar ama bir de aftershave'e sprey takarak parfüm tandansı yakalama opsiyonu sunmuşlar. lan ne güzel her şey güzeldi, bir iki kullanımdan sonra eşim hoşlanmamaya başladı bu kokudan. yahu arkadaş ne güzel koku halbuki, bende bvulgari de var ayıptır söylemesi, bence bvulgari'den bile güzel kokuyor üstelik de 10 tl.
    yalnız bir uyarım var, aftershave'in rengi kırmızı ve beyaz kıyafetler üzerinde iz bırakıyor, dikkatli kullanınız. beyaz gömleğe sıkarsanız gömleği yıkayan kişi döver sizi.
  • gemide bir tayfa
    (bkz: sol)
  • mi diyez
  • rexonadan ucuz diye buna geçtim.
    üçüncü kullanışımda çöpe atma kararı aldım
    günü çıkarmıyor ve ter kokusuyla kötü kokuyor
    roll on fiyatlarına bak, ötv niz batsın
  • turkuaz rengi notadır.
  • kimse yazmamis ama yanlis bilmiyorsam henkel urunudur. yesil renkli, with taurin & fresh lime fragrance (ihlamurlu olsa gerek ) olanin kokusu bir baskadir.
  • nota olan fa adını familias planeterium yani gezegenler kelimesinden adını alır.
hesabın var mı? giriş yap