• marie claire dergisine verdigi pozlar sonrasi, mustafa sandal'in: "ben emre*nin vucuduna sahip olsaydim oyle ciplak pozlar vermeye utanirdim" $eklindeki aciklamasina, "ben de mustafa*daki gibi bir sese sahip olsaydim canli konser vermeye utanirdim" cevabini vermi$ popcu.
  • daha kaç sene önce "sıcak daha da sıcak olacak" şeklinde şarkılar yapıp küresel ısınmaya dikkat çekmiş ileri görüşlü çevre dostu sanatçı.
    dinlemediniz adamı..
  • vakti zamanında mustafa sandal ile medya aracılığıyla bir ayarlaşma yaşamışlardır. şöyle ki, bundan birkaç sene önce "sıcak çok sıcak olacak" şimdi ismini hatırlamadığım şarkısının klibinde vücudunu arz endam etmişti emre, mustafa sandal da açıklama yapmıştı, demişti ki "bende o vücut olsa soyunmam". bundan bir kaç gün sonra da sahne programında emre altuğ cevap vermiştir: " bende o ses olsa,şarkı söylemem."
  • adam popçu topçu mopçu (yersen) ama dedi ki şu hani bateri çalan ufaklık lavuk hakkında; " ufaklığa biri göstermiş müziğin bir yarış değilde bir eğlence olduğunu göstermiş, bageti düşürdüğünde gülüyor ağlayarak içeri kaçmıyor.."

o yüzden bu adam nispeten iyi müzik yapıyor.
  • potansiyel hakan peker adeta. 42 yaşına gelmiş 32 gibi görünüyor adam. maşşallah.
  • yeni bıraktığı bıyıkları ile fem dershanesi tarih öğretmenlerine benzemiş olan şarkıcıdır.
  • boşanması üzerine annemin "çağla gül gibi çocuğu mundar etti" dediği sanatçı.
  • bu ülkeye üstü çıplak erkek figürünü sıcak klibi ile emre altuğ getirmiştir.

o zamanlar biscolata erkeği yoktu, reklamlar ve klipler sadece seksi kadın figürü üzerineydi. 2001'de hüp klibi ile tarkan ucundan göbek açarak bir erkeğin farklı kısımlarını göstermişti ancak tam anlamıyla üstü çıplak erkek figürü 2003'te sıcak, çok sıcak bir yaz günü emre altuğ tarafından sunulmuştu.

sonra yıllar yıllar sonra ne seksi kadın kaldı, ne seksi erkek tv'lerde. iyi ki varsın rtük.
  • 40li yaslarinin son senesini yasayan sanatci.

fazla caktirmamis ama baya guzel sarkilar yapmis zamaninda. seksi sarkilar yapmis ama sanirim tatli hayat'taki rolunun de etkisiyle hep aileden biri, evin sevimli oglu havasi var. 2000'ler diye retro modasi hic bir zaman cikmayacak ama ciksaydi eger guzel bir yer edinirdi orada.

mirkelam gibi hakkettiginden az deger veriliyor. adamin varligi bile pozitif bir kere. ben haric kac kisi bugun hadi bi emre altug acip dinleyelim diyor ki? ben de hayatimda ilk kez yaptim yalan yok ama dinlenebilir. ibret-i alem'den baslayinca gerisi corap sokugu gibi geliyor. best of emre altug bile yapilabilir ileride bir gun kiymeti anlasilirsa.
  • 49 yaşında olduğuna inanamadığım şarkıcı. çok daha genç gözüküyor. bir de çağla şikel ile ayrılalı kaç yıl oldu, ne bu adamı ne de çağlayı her gün başka biriyle filan görmedik. hatta ikisinin de böyle magazinsel olayları hiç olmadı ayrıldıktan sonra. bu açıdan bence boşanan ünlüler arasında ilkler.
hesabın var mı? giriş yap