• bir kiz ismi
  • ayni zamanda anten yukseltici ve diger pusuratlar ureten turk firmasi...
  • the european law students' association' ın kısaltması olan söz öbeği. avrupa genç hukukçular derneği olarak da bilinir.
    elsa - türkiye; kurumun türkiye' deki en üst yönetim organıdır. buna bağlı olarak istanbul, ankara ve izmir oluşumları mevcuttur.
    en son faaliyetleri esin - işmen hukuk bürosu' nun sponsorluğunda supper club' ta gerçekleştirilen yeni yıl partisidir. gayet taş hukukçuların bulunması, mesleğime biraz daha ısındığımı şahsıma itiraf ettirmiştir. zaten düzenleyici olan elsa-istanbul' un yönetim kurulu da tamamen bayanlardan oluşmakta, hafif feminist bir tavır da sezdirmiyor değildir.
    bu aralar da uğur alacakaptan makale yarışması düzenlemektedirler. uğur alacakaptan kimdir diye soracak olursanız yılların hukuk profesörü ve de ergenekon davası' nda ilhan selçuk'un avukatıdır cevabını verebiliriz herhalde. kaliteli bi yarışma olsa gerek...
    ayrıca not: bu oluşum genellikle marmara hukuk ağırlıklı zannedersem. yani bu okulla herhangi bir alakam yoktur. kızları fena değil; orası ayrı mesele...
  • muhammed esed'in ilk eşinin ismi.

muhammed esed biyografisinden alıntı ile;

"... sezgileri güçlü, yüksek dul bayan elsa ..."

müslüman olduklarını açıkladıktan kısa süre sonra birlikte hacca giderler ve mekke'ye varmalarının dokuzuncu günü elsa, bilinmeyen bir hastalıktan ötürü vefat eder; mekke mezarlığına gömülür.
  • özgür doğanlar'daki şaşı gözlü evcil aslanın adı idi.
  • joseph k'nın yavuklusudur aynı zamanda.
  • (bkz: ice queen)
  • 19 mart cumartesi günü sağlık hukuku üzerine bir seminer düzenleyeceklermiş kadir has üniversitesinde.

http://www.facebook.com/…nt.php?eid=132865376784448
  • frozendaki buz büyüleri atabilen karakterimiz.
  • dunyaca unlu alman donanim ureticisi. ozellikle autocad icin gercek zamanli renderer yazmis olmalari ile bu camiada adlarinin saygi ile anilmasini saglamistir. tabi 6 yil garantili ekran kartlarini soylemiyorum bile.
    http://www.elsa.com/
hesabın var mı? giriş yap