• olayda uzunluk ölçmek için getirtilen bir de bilirkişi varmış, neler yaşadı merak ediyorum..

- hayatım nasıl geçti günün durgunsun bişey mi oldu?
    - biraz moralim bozuk.. sonra konuşalım..
  • -anne, bana babamı anlatsana...
    -senin baban bi matkaptı yavrum.
  • kadından ziyade adam ön planda olmalıdır burada.
    moda sahillerinde açıklık getirmek için kendimi paraladığım bir konuydu açıkcası.
    20 cm'lik duvar ve 2'şer santimlik sıvadan bahsediliyor.
    24 santim elimizde. elimizde derken, "cepte" manasında.
    cepte de kıllandım lan 26 santimden, en iyisi ortaya koyalım. heh iyi öyle.

7 ila 8 santim de, döllenmenin sağlanabilmesi için vajinaya yapılması gereken giriş.
    etti mi 32?! -mhp'nin 40. kuruluş yıl dönümüne falan bağlamıyorum korkma-
    duvarın kalınlığı 20 santim, ancak erekte olmuş bir erkek cinsel organının
    30-45 derece arası bir açıyla kalması gerektiği düşünüldüğünde, 32 santimin,
    hipotenüsünü almamız gerekiyor.

pipinin, bedene bağlı olduğu noktadan, "baş" diye tabir ettiğimiz yerin yüksekliği
    24 santim olduğunu farzedelim ki, oldukça mantıklı ve ortalama bir yüksekliktir.
    karşımıza bir 3-4-5 üçgeni çıkıyor ve hipotenüsü almak için,

(32)² + (24)² = x²
    1024 + 576 = x²
    1600 = x²

heyecanlandınız değil mi?!
    alın size x, mhp'nin 40. kuruluş yıldönümü!!

herifin aletin, bu bağlamda nereden baksan -ki nereden bakarsan bak 40 santim iyi bir ebat- maşallahı varmış. önünde saygıyla eğilmeden önce bile iki kere düşünmek lazım.
  • gunumun bir anda berbat olmasina yol acan haber. biz olsak parmakliktan bile yapamayiz serefsizim. burada huzursuzu tenzih ederim.
  • - anne ben nasil oldum?
    - anlatsam da inanmassin evladim...
  • (bkz: hey masallah)
  • o kadar eğlencelik laf edilmiş ama bu rezilligin aslı nedir, dönüp bakan olmamis.
    olaya konu erkek seylan çördük, ebru ve ışık balkan kardeşlerin öldürülmesi (2001) cinayetini üstleniyor. bu sayede bu cinayetlerden tutuklu fikret aydın ve adamları tahliye oluyor. fikret aydın ise sedat pekerin yakin arkadaşı, is ortağı. fikret aydın, olay sonrası polis sorgusunda "sedat peker'i arayıp, başımıza böyle bir iş geldiğini söyledim ve evin anahtarlarını ona verdim" diyor.
    seylan çördük, bazı zamanlar bu yaptığından pişman mi oluyor, daha fazla para koparmak mi istiyor nedir, aralarda sorun çıkartıyor. balkan ailesine mektup yazıyor ve ‘‘fikret aydın suçu üzerime almam için bana baskı yapıyor. ailemin fotoğrafını aldı. bana ve temizlikçi sacettin yıldız'a 150 bin dolar teklif ettiler’’ diyor. suçu üzerine alması için dövüldüğünü söylüyor ve 10 günlük iş göremez raporu alarak ve aihm'ye başvuruyor.
    öldürülen gençlerden biri, evli ve beş çocuklu fikret aydının sevgilisi, küçük kardeş de uyuşturucu kuryesi. ailesi, tüm bu detayları mahkemelerde ve gazetelerde anlatıyor.
    habere konu kadın tarafi kadriye kübra sevgi de, pkk itirafçısı olarak, hapishane idareleri tarafından gereki yerlerde kullanilan biri.
    mesela mustafa duyarla cezaevinde benzer ilişkiye girip çocuk doğuran semra duyar da eski dhkpc itirafçısı. peceteci devletimiz, bu gibi kadınları ordan oraya, şundan buna satılığa çıkartır, "değerli" mahkumlarina sunar, onları hoş tutar.
    sonuçta duvar delme olayı diye sulandıran konu, peker ve çetesinin, genç kızlarının öldürülmesini üstlenen seylan çördük' u susturmak ve ödüllendirmek icin yaptığı ayartmadir. kartal hapishane idaresi de, olaydaki suçunu örtbas etmek icin boyle bir senaryo yazmış, yukarlarda görüldüğü gibi aşağılık bir eğlence kültürüne sahip toplumu yemlemistir.
    o kadar makara yapacağına, biraz araştırın bakin, sözlüğün ilk kuralı neydi? aramaya inan. ama sizin hakkinizdir, kız kardeşleriniz cinayete kurban gitmeden veya devlet tarafından çeşitli mahkumlara satilmadan bir sey anlayacağınız yok. umarim daha beterini yasarsiniz pezevenkler. olaylara konu suçlulardan müfettişlerden hapishane idarelerinden zerre farkı olmayan adi gavat sürüsü.
    https://www.google.gr/…eri-icin-oldurulduler-191103
hesabın var mı? giriş yap