• sanırsam amerika'da patlayacak olan bir rapçi. keza bilboard hot 100 listesine bakarken 4 single'ını görünce böyle bir izlenim edindim. patlamayabilir de, açıkçası hiç bir fikrim yok ama bir not düşmüş olalım.
  • bu amk çocuğu her yerde. her şarkıda var. bu puşt yüzünden şarkı dinleyemiyorum.
  • arda turan'a benzeten bi tek ben miyim diye merak ettiğim, şahsımca en ama en overrated şarkıcı. ne zaman herhangi bi şarkısını duysam uykum geliyor.
  • yeryüzünün gelmiş geçmiş en balon şarkıcısı.
  • ekşi sözlük ortalamasının altında bir penis boyu ve kalınlığna sahip olması hayal kırıklığı yaratmıştır.

(bkz: evimizin direki)

edit: imla.
  • bu pedofili 8 yıl önce onun bunun yanında takılan karga sesli bir kekoydu.rihanna ile fingirdeyince ünlü oldu.hatta ilk milyonumu kazandım gibi bir laf etmişti yıllar önce twitterdan milyarder birinden de laf yemişti.düşünün nasıl sonradan görme olduğunu.yukarıda biri demiş çok zıplıyor her yerde var diye gerçekten hak verdim.tırt bir gang kurup geçen sene vücut da yapınca kendini kral sandı adam millete dayılanıyor.piyasadaki tüm uyuz tipler arasındaki en kılı bu geliyor bana.balonoğlu balonun oğlu.

(bkz: neden ünlü olduğu anlaşılamayan kişiler)
  • türkücü tipli rapçi.
  • bu dallamanın; sıfır melodili, arada bi "dıp dıp" gelen kick sesi ile kadınlar götünü önden arkaya fırlatsın diye yaptığı şarkılarla milyonlarca dolar kazanması insanlık tarihinin en büyük gizemlerinden biri olarak kalacak her daim.

kız öğrenci evleri dışında(bu evlerde belli dönemde göt atma ihtiyacı, yemek yemek kadar doğaldır) bi yerde bu adamı dinleyen, seven varsa, onun ben namına okuyayım. neyse sakinim fgkıhk.

rock dinleyen adamım ama biraz önce bu götleğin bir iki şarkısına maruz kaldım, lady gaga'nın, rihanna' nın ayaklarına kapanasım var şu an. kıymetinizi bilememişiz ablalar. lady ablanın et döner giydiği o güzel günleri özledim.
    la la ulala gaga ulala.
  • jennifer lopez'le beraber olduğunu instagram hesabından doğrulaması magazin gündemine bomba gibi düşmüştür. rihanna'nın yakın çevresine göre rihanna'nın morali sıfırmış ve j.lo'yu unfollow etmiş. :(

acın acımızdır rihanna reis.
  • düşük iq seviyesine sahip savunucuları olan şarkıcı. kazık kadar adamın 15 yaşında kızla sevgili olmasını normal kabul edebilen insanlar tarafından dinlenir.
hesabın var mı? giriş yap