• cake by the ocean şarkılarının efsoluğu bir yana dinlediğim tüm şarkılarında insanı oturduğu yerden kaldırıp manyak gibi dans ettirebilecek o enerjiyi aldım, bızımlasın dnce.
  • toothbrush şarkısı dilime dolanan grup. nereden duydum onu da bilmiyorum ama alakasız yerlerde baby we don't need to keep it hush, you can leave a toothbrush at my place diye söylenmemek için zor tutuyorum kendimi. akşam 6'da zincirlikuyuda millet ölüm kalım savaşı verdiği esnada metrobüse binerken söyleyesim geliyor.
  • los angeles menşeili funk-pop grubu. swaay adlı 4 şarkılık ep'leri ortamlara düşmüştür. özellikle ''cake by the ocean'' şarkıları dilime günlerdir pelesenk oldu.
    bir de çekik gözlü gitarist bir ablamız bulunmakta grupta, fakat anlamsız bir şekilde çekik gözlerini sürekli olarak saklama çabası içerisinde. nette gezinen bütün videolarını izledim neredeyse ama ya gözlükle ya da kamera açısı ile saklıyor bir şekilde gözlerini. kör mü acaba lan dedim ama çalarken perdelere de bakıyor.
    neyse gözlerini gördüğüm anda nikahı basmaya geliyorum bebeğim l.a.'e.
    buradan cake by the ocean kliplerini izleyebilirsiniz.
  • cake by the ocean şarkısı ile kendilerini hafızama kazıdım geçen ay. şarkı, klip mükemmel. insana sıkıntısını unutturuyor 3,5 dakika boyunca. harika bir havası var grubun. takipçileriyim bundan sonra.
  • daha önceden bildiğim halde nedense son 2 gündür gece gündüz aklımda ve dilimde olan "cake by the ocean" sarkısı efsane olan gruptur. diğer şarkıları da oldukça iyi fakat bunu tek geçerim.
  • joe jonas'ın yeni müzik grubu.

(bkz: #54843920)
  • cake by the ocean nedense çok yayılmadı ama akıla takılmadan edemiyor eğlenceli bir şarkı aynaya bakıp dans etmelik.
  • maroon5 çakması grup.

son klipleri ile bunu tescillemişlerdir.

buyrun.
  • cake by the ocean...
    durduramıyoruz efendim. aralıksız çalıyor. çok da güzel çalıyor!
hesabın var mı? giriş yap