• houston rockets bu geri zekalıyla 4 yıl 80 milyon dolara anlaştı. bu adam, tam bir orospu çocuğu olmasının yanısıra, istatistiksel olarak nba'in en kötü oyuncusu. en kötü kontrat ünvanını devraldı bence şu anda rockets.
  • lebron james'i bire bir almaya çalıştığı her an karşısında eziliyor. öyle iyi bir savunma falan yaptığı yok. lebron'un istatistikleri kendisi oynarken daha verimli. cin olmadan adam çarpmaya çalıştı bu arkadaş, psikolojik olarak da bitik olduğunu lebron'un testislerine attığı yumrukla gösterdi. ron artest özentisi bir hale bürünmüş ama olmuyor, ron artest adidas ise kendisi abidas'tır, fazlası değil.
  • gerizekaliyi tanimla deseler, dogrudan bunu gosteririm. 4-0 veya 4-1 ile gecebilecekleri bir seriyi bu salak yuzunden kaybetmek uzere memphis.

gitti lebron'a yaslisin dedi. ulan yasli dedigin adam nba tarihinin en iyi oyuncularindan birisi. resmen uyuyan ayiyi durttu. bir sey degil lebron'un takim arkadaslari da gaza geldi acayip. seriyi aldilar goturuyorlar.

bu olay bana kenyon martin'in michael jordan'a yaslandi gibisinden yaptigi aciklamalari hatirlatti. jordan 38 yasinda gaza gelip, 45 sayi birakmisti kenyon'un kafasina.

not: lebron hater'im.
  • bir reddit kullanıcı bu köylü hakkında “he might be old and you might be young, but he's still lebron james and you're just dillon brooks” demiş, fazla haklı.
  • türk olsa akp seçmeni olurdu.
  • evladım olsa cebine uyuşturucu koyar polise ihbar ederim. öyle bir antipatik şerefsiz. sahadaki hareketleri, giyimi ve açıklamalarıyla komple orospu çocuğu nasıl olur tüm basketbol camiasına gösteriyor. bir insan neden kendinden bu kadar nefret ettirir anlamak mümkün değil.
  • özürlü aptalın tekidir efendim.

bugün sabah saatlerinde ezan vakti uyanıp ja morant'sız memphis'in kaybedişini izleyeyim dedim kendime; demez olaydım. rezil herif serinin ikinci maçında gary payton'ı bile isteye sakatlamıştı hatırlarsanız, keşke bu ahmağı men etselerdi. bu seri özelinde memphis'i underdog gören ve maçları memphis taraftarı olarak izleyen bir basketsever olarak söylüyorum bunu.

curry, thompson ve poole üçlüsünün bocaladığı maçta memphis 3 çeyreğide kazanmayı başardı ve son çeyreğe 8 sayı önde girmeyi başardı. ja morant'ın olmadığı senaryolarda dahi normal sezonda 20 maçı aşkın kazanma serisi yakalayan bir saat uyumluluğunda işleyen memphis için çokta sürpriz değil bana kalırsa bu durum. ama gelin görün ki bu aptal son 6 dakika içerisinde bütün takımı mental anlamda çökertmeyi başardı; curry'e yaptığı faul, denediği aptal üçlükler ve drive ederken kaptırdığı toplar bugün seride 3-1 geriye düşmesine sebep oldu memphis'in.

ha tek sebepmiydi? hayır. curry'nin oscarlık flopuna hakemlerin çaldığı faul, jenkins'in challenge istememesi, jjj'ın haliyle bozulan mentali sonucunda seçtiği absürt üçlük denemeleri, kyle anderson'ın kaçırdığı 7 ft ve curry'nin gerçek bir kumandan gibi takımın hücum aksiyonlarında gerektiği yerde aldığı mükemmel kararlarda maçın kaybedilmesinde etkili oldu denebilir.

fakat bu brooks davarı bu sebeplerin arasında en sinir bozanı. ulan it, ulan namussuz puşt. bütün maçı izledim, sen haksızsın ibne ve sana sözler hazırladım. inşallah en kısa zamanda jenkins davarı seni keserde mutluluğa ereriz. pkklı puşt seni.
  • orul orul orospu çocuğu
  • houston rockets'taki genc kadronun vurdumduymazlik yumusak karni nedeniyle cok ciddi bir kontrat kapti.

onemli bir rol icin olsa da her haliyle asiri. yillik meblagda bu seviyeye cikiliyorsa bu kadar uzun sure kontrat verilmeyebilirdi.

bu kontrati almasa full mle bile bulamazdi muhtemelen. cok kisa sure icinde nba in en kotu kontratlari listelerinde yer bulur.
  • konferans yarı final serisinde gary payton ii’ye tam bir orospu çocuğu faulü yapmış ve muhtemelen sezonu kapatmasına sebep olmuştur. bu sene memphis’e sempatim vardı ama şu an bu seride şu an kesinlikle warriors’tan yanayım.

faul
hesabın var mı? giriş yap