• evrenimin merkezi.. defunct sevgi mekanizmamın duzgun isledigi tek girdi.. sahiplenmeden sevmeyi ogreten insan.. gulucuk jeneratorum..
  • kucaina oturup mir mir mirlamayi ozledigim insan.. acik musluktan akan suya bakip kafami buna vura vura beni ne kadar zamanda oldurebilecegini hesaplarken cevresinde snoopy misali zip zip ziplamayi da ozledigim insan..
  • bazen delidolu çılgın, bazen dünya sakini, bu aralar tango'ya merak salmış, şarap kesesi yapan(!), 6 ay önce bekarlar safhına katılarak biz kızlara şiddetli rekabet oluşturmuş yazar arkadaşımız!
  • türkçe değişiyle yazılmış " david bowie "
  • deli.... ayrica bende pizza cagrisimi yapan kadin, soyle bol malzemeli, afiyetlik... cig borekde olabilir...
  • tanidikca daha da saygi duydugum ve yaninda kendimi gittikce rahat hissettigim, dogalligi ve durustlugu tum insanliga ders olacak, gercek anlamda olabildigince "icinden geldigi gibi" yasayabilmeyi basaran ve bu konuda hepimize ornek olmasi gereken tatli kadin.

bir insanin sevilebilmesi icin ille karsisindakinin istedigi sekle burunmesinin gerekmedigini ozune sindirebilmis, protest varlik, tatli kacik, saglam kisi...

go girl!
  • dunyaya benden bir sene gec gelmis olmasina ragmen akademik hayat basamaklarini acele ile cikmis 23'unde doktora pesinde kosan turlu adamin arasinda varligiyla, rahat hali tavriyla nesemi yerine getiren birisi deyvidbovi (yazildigi gibi okunur). gidip kulagina soylemek yerine sozluk vasitasi ile kendisine sesleniyorum: ev arkadasin elimizde, dugmesi de benim kontrolumde (mic1).
  • a) david bowie'nin yanlis yazilmisi
    b) tercihan karen olarak da bilinen, nadide bir sahsiyet, efendi bir kisilik, bayan bir olusum.
  • sözlükte karşılaşmak hoş oldu, kendisi çok akıllı dengeli iletişimli bi insandır bissürü konuda da laf etmesini bilir iyi sözlük insanı olmaya uygun şahsiyet.
  • nam-ı diğer prenses karen
hesabın var mı? giriş yap