• yeni nesil* yazar,
    emin adımlarla ilerliyor
    kolay gelsin.
  • kara kule'yi ve dünyaların dengelerini bozmayı kendine görev edinmiş kötü adam...
  • deli gaz girisle baslayan, sonrasinda hafif tekleyen, ortalarda dumur ve mest edip tekrar gaz bir kapanisla biten bu demons and wizards parcasinda hansi kursch bir ciglik atmaktadir ki bogrunun derinliklerinden, "iste bu da cigerim, afiyetle ye" sozunu altin tepsi uzerinde kadife yastikli sunumla haketmektedir..
  • gariptir, atarlıdır filan ama bu kıt bünyeye youtube da saniye linki vermeyi öğretmiş bireydir. meyvalarını sıkça toplamaktayım. allah ondan razı olsun. işi rast gitsin istanbullarda. allah'a emanet olsun. mutluluğu bulsun vs vs *

edit: dönmüş yine kürkçü dükkanına. tam anlamda dizimin dibine geliyorken ben yer değiştirdim yine ekşi sözlük app ine sığmayacak mesafeler olacak aramızda*

edit2: öğrendik ki terazi burcuymuş, 1 ekimde doğmuşmuş. hayatındaki her şey bir övünç kaynağı kendisinin.
  • kendisini hala bir banka çalışanı zanneden ve sürekli reklam yapan suser. *

*smile was there

(bkz: #27375256)
    (bkz: #27674328)
    (bkz: #27817616)
  • kendi kendine ekşi sözlükte gönüllü işe başladığını tahmin ettiğim yazar.

işi de tahminince badilerinin en beğenilenleri okuyup kırık linkleri tespit etmek.

(gerçi linkler bulduğunda sağlam da o mu kırıyor yoksa bozuk mu buluyor o konuyu netleştiremedim)

edit: okuyom ben yaa vidyosunu da ilk defa izlemiş kendisini kınamak dışında elimizden bir şey gelmiyor.

edit 2: ama nesil farkı, kendisi de bu şahane vidyoyu biliyor.
  • ilk defa kendisine bir konuda katıldığım yazar. (bkz: #29375504)

neyse ki artık finansbankta çalışmadığı gerçeğini kabullendi objektif olarak yazmaya başladı. badilerini sevindirdi.

edit : ayrıca bir blogda köşe verin fln değerlendirin bu adamı harcanıyor sözlükte.
    edit 2: ironiyi anlamayip dokturmeye devam edendir. http://m.eksisozluk.com/?q=#29427152
  • lotodan 300-500 milyon dolar tutturalamadığı için işi zor. bari 2 milyon dolar deseydi yenge :(
  • çılgın ve bir o kadar da köpüklü overall partilerinde karabatak gibi görünüp görünüp kaybolan şahıs..arada görünmesinin nedeni kendisine dokunan bayanları oracıkta mutlu etmesiymiş..overallın yargıcı adıyla sahnede dans eden, iyiler siyah giyer felsefesini araba arkası yazısı yapmış pistlerin çılgın dansçılarından olduğu söyleniyor..ben gördüğüm zamanlar arkadan önden bayanların tacizinden mutlu olan bir insandı. müzikle ilgilenmesi de sahneden pena atma çalışmalarından öteye geçememiş. her overall gecesinde giydiği şeytanlı tişörtünden tanırsınız onu..aman dikkat önce king crimson muhabbeti yaparak arkadaş olmaya çalışıyor, aklınızda olsun*
  • sağda solda çok pis blues soloları atıyorum, eve gidip steve vai çalışıyorum, 12 saatimi gitara ayırıyorum diyip insanları kandıran bi de üstüne rusya cumhuriyeti ile yakın ilişkileri bayaa bi ilerletmiş gitar pardon saz üstadı bar çapkını
hesabın var mı? giriş yap