• bunun taklidi zor olur sanırsam.
  • ergenlere fantastik ıslak hayaller kurdurtan şey. yok önünden girmiş çıkarmadan beş posta atmış, sonra çevirmiş burnundaki sümük kadının poposuna akmış durmamış 3 te orda atmış sonra havada üçlü toeloop ikili axel attırıp 2 kerede orda gelmişmiş falan...

yaşın gelince mahalledeki abilerine söyle de seni mektebe götürsünler koçum. küçükken almazlar, azıcık sabret.
  • bide esaahtan bi bok biliyomuscasina klitorisi oksarlarya bastira bastira tekli orgazmi bile geri kacirir bu götogullari
  • erkek nefsi daha güçlü diyenlere kapak olan olay. bir saat içinde, dünya arka arkaya orgazm rekoru erkeklerde 16 iken, kadınlarda 134'tür.

bir çok erkek için on altı kere bitirmek ergenliğinde bile hayal edemeyeceği bir durumdur. bir kere orgazm olan bir erkek, hemen sonra devam edemez. penisin tekrar ereksiyon olması için genellikle belirli bir süre gerekir. bu süre kişiden kişiye değişmekle beraber, ergenliği geçirmiş bir erkekte on beş dk yı bulur.

kadınlar ise orgazm olduktan sonra durmalarını gerektiren bir durum yoktur. arka arkaya durmadan uyarılmaya devam edebilirler.
    eğer ki kadın cinselliğinin tabu olduğu bir ortamda büyümüş, cinselliği kendisi için kötü bir tecrübe olarak görüyorsa, vücudunun böyle bir özelliği olduğunu bilmeyebilir. bu durumda kadınların cinselliğinin ayıplanmadığı toplumlarda,kadınların da erkekler kadar cinselliği sevdiğini görmek kişiyi şaşkınlığa sürükleyebilir.
  • tanrı, cennet bahçesi'nde adem ile havva'ya görünür ve ikisi için birer hediye getirdiğini ve hediyeleri seçmeyi onlara bırakacağını söyler.

"birinci hediyem" der, "ayakta işeyebilme yeteneği..."
    adem hiç düşünmeden, "ayakta işemek ha!" diye atlar, "şahane! ben onu istiyorum!"
    "tamam," der tanrı. "o senin olsun. havva, diğeri de senin o zaman."
    h: neymiş o peki?
    + çoklu orgazm!
  • resmi gazeteye göre 2019 yılında 30€ bedel ile olunabilinecektir.
  • tanrının kadınlara bahşettiği bir mucize olarak görülen ama erkeğin de gayet yaşayabildiği muhteşem özellik.

daha evvel ereksiyonum kesilmeden, partnerimin içerisinde 2 defa boşalmışlığım var. bu da erkek için multiple orgazm, ama ben farklı bir şey anlatmak istiyorum;

kadın boşalmış, defalarca. ama defalarca; sayamamışım, kasılmalarından, çığlıklarından yaptığım çıkarım üç veya dört olduğu.. belki beş? dur dedikçe devam etmişim, elini yatağa bastırıp gözlerinin içine baka baka..

sonra ben geliyorum, içine içine, nefes nefese. ereksiyonum bitmemiş. çıkmıyorum içinden, plankta durup gözlerine bakıyorum biraz, gülüşerek öpüşüyoruz. sonra devam ediyorum. ama naif değil, daha sert, daha hızlı. döndürüp arkasından giriyorum, ter burnumda birikip sırtına damlıyor, eviriyorum tekrar önünden giriyorum, geliyor. gene geliyor. gene geliyor. artık onu zapt etmek, içinde olmaktan daha zor.

iyice hassaslaştığı için orgazmları daha sert oluyor ve beni içinden çıkartmak için altımda kıvranıyor resmen. izin vermiyorum.. bacağını alıp kafasına doğru götürüyorum gene geliyor, benden kurtulamayacağını anlasın diye daha güçlü tutuyorum vücudundan gene geliyor. yoruluyorum. omuzlarım, kollarım, tricepslerim ağrıyor; o ise altımda ellerini yüzüne götürmüş, inlemekten bitap düşmüş, derin derin nefes alıyor. yoruluyorum.

dakikalar boyunca yapmadığımı yapıyor ve üzerine yatıyorum. tamamen değil, dirseklerimin üzerindeyim ama terim teniyle birleşiyor. kaygan zemin, öpüşmeler de tuzlanmış; omuzları değil. oraya erişememişim. omuzlarından öperken çıldıracak gibi oluyorum.

onun da cinsel organı da aynı benim gibi; kayganlıktan adeta çıldırmış vaziyette. içinde sadece defalarca kendisi yok çünkü; benim spermlerim de var. uzun süre içinde gidip geldiğim için oldukça şiddetli boşalıyorum. öyle ki yastığı ısırtıp yatağı tekmeletiyor. kendimi tamamen üzerine bırakıyorum. nefes nefeseyim. ereksiyonumu kaybetmemiş vaziyette içinde duruyorum.

tam o sırada pelvik kaslarını hissediyorum. kasıp bırakıyor. içi artık iyice kaygan ve o kadar güzel, o kadar net hissediyorum ki; birden inanılmaz şekilde tahrik oluyorum, “ne yapıyosun?” dermiş gibi yüzüne baktığımda yaramaz gülümsemesini görüyorum. beni savunmasız yakaladığını düşünüyor, ama öyle değil. üzerinde tekrar dikilip tekrar başlıyorum. hem de bütün hiddetimle.

ama o sırada bir şey oluyor, sadece 30 sn kadar sonra tekrar inanılmaz şekilde boşalıyorum. bu; daha evvel hayatımda yaşamadığım bir şey. öyle ki; gözlerim doluyor ve aynı anda kahkaha atmaya başlıyorum. hayatımda ilk defa orgazm olurmuşçasına, 37 yaşına kadar görmemiş ve bütün renkleri yeni gören bir kör gibi, sağır doğmuş ve ilk defa annesinin sesini duyan bebek gibi.

kalan son enerjimi kahkahalarımla harcıyorum. kadın, hayatımı güzelleştiren şey; şaşırıyor. tecrübeli olduğumu biliyor çünkü, ama ilk defa başıma böyle bir şey geldiğini bilmiyor tabii ki.

özellikle erkek için çoklu orgazm anlatılagelirken hep gençlikten, alkol ve sigara kullanımından bahsedilir. 35+ yaşındayım, sigara tiryakisi ve aktif bira tüketicisiyim. kadınlar için yazılanlara da bakıyorum; benim kadınım her seferinde çoklu orgazm olabiliyor. sevdiğiniz insanla birlikteliğiniz varsa, karşılıklı duygularınız varsa; “tutku” varsa. kimyanız uyuyorsa oluyor. oluyormuş. olmalı. ruhsuz sevişmelerle gelmiyor, vücutlu mastürbasyonlar ile ayyuka çıkmıyor. onu biliyorum.
  • dün akşam cnn türk'te ismet sezgin'in çoklu organ yetmezliğini nevşin mengü çoklu orgazm.... gafıyla verdi yine beni benden aldı
hesabın var mı? giriş yap