• 2 gündür aynı kız tarafından bana atılan fırçadır.

bugün dayanamayıp kendine sordum. neden böyle bir şey söylüyorsun? diye.

k: kızımız b: ben

k: coca-cola gelirlerinin hepsini israil'e bağışlıyormuş.
    b: sen de buna inandın öyle mi?
    k: evet. çünkü orada insanlar ölüyor.
    b: peki bunu coca-cola mı yapıyor?
    k: hayır ama gelirlerini bağışlıyor.
    b: gelirlerini bağışladığını nereden biliyorsun?
    k: herkes öyle diyor.
    b: herkes kim?
    k: cami hocaları, arkadaşlarım, annem ve babam.
    b: peki sana bir soru soracağım.
    k: evet sor.
    b: kullandığın pedin markası nedir? samimi olarak cevap vermeni istiyorum.
    k: orkid.
    b: peki orkid hangi şirketin biliyor musun?
    k: hayır.
    b: orkid ve daha bir çok kozmetik, kişisel bakım ve temizlik ürünleri p&g şirketine aittir.
    k: hımm
    b: boykot edilmesi istenen ürünlerin listesini görmüşsündür değil mi?
    k: (duraksıyor) hımm sanırım gördüm.
    b: peki. o halde senin asıl sorunun olan coca-cola olayına gelelim. coca-cola'nın türkiye distribütörü kim biliyor musun?
    k: distribütör?:s:s
    b: türkiye'ye hangi şirket dağıtıyor yani?
    k: hayır?
    b: anadolu şirketler grubu.
    k: hımm. türk yani bu firma?
    b: evet. peki sen az önce yemekte ne yedin?
    k: mc donald's.
    b: peki o marka kimin sorumululuğunda dağılıyor?
    k: bilmiyorum. (cahillik belirtileri)
    b: anadolu şirketler grubu.
    k: 0_* hönk.
    b: peki bu durumda anadolu şirketler grubu nereye vergi ödemiş oluyor?
    k: bizim devletimize.
    b: o halde koy oradan 2 bardak coca-cola ve gel beraber içelim.

kısacası, araştırmayı sevmeyen, birisinden duyduğunu sanki doğruymuş gibi benliğine işleyen bu insanlar o kadar cahil ki, onları ancak bu şekilde eğitebiliyoruz.

not: bu hanım kızımız türbanlı diye onu hakir gördüğüm düşünülmesin. bu kızımız pazar günü maltepe mitingine gidip bayılanlardan sadece bir tanesi.

edit: bilmeyenler için, coca-cola çok uluslu şirkettir. coca-cola'yı yöneten bir türktür. (bkz: muhtar kent)
  • kafasına neden örtü taktığından bile habersiz birinin vıdıvıdısıdır. itibar edilmemesi gerekir.
  • mahalle baskısını şimdilik sadece coca-cola üzerinden yaratan kızdır. yarın başka konularda da yaratır.
  • süper olay.
  • -peki şimdide şuna cevap ver bakalım hedehedöhede

-hımmm :s :s

-yaa bak görüyorsun öyle değil mi?şimdi sana bir soru daha soracağım.

-buyurun tabii ki bana bir soru daha sorun

ulan bir de bunu ciddiye alıp mahalle baskısı falan diye yorum yapanlar var.ah be orantısız zekacılar hepten düşürdünüz zeka seviyesini be.

tanım:çok edebi biçimde karşısındakiyle münazara edebilen ofis kızıdır.ha unutmadan türbanlıdır orası çok önemli.
  • filistin operasyonu bitince ya da kalıcı ateşkes imzalanınca coca cola almak için markete son hızla koşacak adamların savunduğu cahil kız. dünya yahudiye mezar olacakmış. dünyayı zaten mezar ettiniz, daha ne mezarı amk malları sizi? bütün insanlığa mezar ettiniz dünyayı.
  • kardes koka kola ayagina kizin pedini ogrenip dogru adimi atmissin, gerisi teferruat
    yuru kocum ustune ustune orta saha nasilsa acilmis sana bastirrrr.
  • dün bende rastgeldim coca cola'yı abartan birine. ama kız değil erkekti. yemekte masaya coca cola geldi kaldırın şunu masadan diye isyan etti, kaldırdılar. sonra nestle marka su geldi. aldı eline bu coca cola'nın değil mi felan dedi sağına soluna baktı yazıyo mu bir şey diye. bende yok o coca cola'nın değil iç bir şey olmaz dedim. adam aldı içti. nestle de yanlış bilmiyorsam yahudi malı, sadece coca cola'ya takmışlar başka ne versen yer içerler.
  • götten uydurma diyaloglar ile asıl amacı türban takan ablaları aşağılamak olan diyalogdur. böyle diyalogmu olur lan amk. türbanlı, türbansız hiç farketmez böyle sohbet edeceğim biri ile aynı işte çalışsam kahrımdan ölürdüm amk, napıyonuz iş yerinde oturup ergen muhabbetlerimi yapıyorsunuz amk. muhtemelen diyalog götten uydurma ama gerçekse bile muhtemelen olayın kahramanları ''son moda dikim evinde'' çalışıyorlar. yoksa bu kadar sikko muhabbet başka yerde dönmez.
hesabın var mı? giriş yap