• gerçeği resminden kat kat güzel bir insan. belki de insan değil.

yılbaşı gecesi, times square'den otele doğru yollanmış melül melül giderken,polisin otelin olduğu sokağa girişleri yasakladığını gördüm. otel kartımı gösterdikten sonra ilgili sokağa girebilmiştim ancak. etrafta anlam veremediğim bir kalabalık sokağın etrafını çevirmiş bişeler söyleyip fotoğraf falan çekiyorlardı.

üç-beş adım attıktan sonra limuzinin penceresinden dışarı bakmakta olan bir afet-i devran görüverdim. mal mal kendisine bakarken 2 saniye kadar göz göze geldik. aramızda 3 metre ya vardı ya yoktu. o an sanki zaman durdu,her şey sessizleşti,ayaklarım yerden kesildi.

sonrasında limuzinin penceresi yavaş yavaş kapanırken,bu insan dışı varlık da o siyah pencerenin arkasında kayboluverdi. böylece normal hayata dönüverdim ve nefes alışlarım da düzene girdi.

işte o an sanki etraftaki o kalabalık hep bir ağızdan aynı şarkıyı söylüyor gibiydi :

"işçisin sen işçi kal,giy dediii tulumlarııı" ...
  • adele'in başarısının sebebini yanlış anlamış şarkıcı.
  • nedendir bilinmez son zamanlarda ciddi ciddi sibel can'a benzetmekteyim kendisini.
  • sesi kadar kendisi de güzeldir. ama potansiyelini tam olarak kullanamamıştır maalesef. şu anda da müzik efsaneleri arasında sayılır ama şu anda olduğundan 3-4 kat daha da büyük bir efsane olabilirdi vaktiyle doğru seçimler yapsaydı. biraz da şans işi galiba.
  • basketbolda "go to guy" diye bir tabir vardır, takımın sıkışınca topu verip eline baktığı yıldız anlamına gelen. bu kadın da tam bir "go to voice". sen christina'yla düeti yap, gerisine karışma. kendiliğinden her şey gelişir zaten.

(bkz: the voice of our generation)
  • sesinin ve sanatçılığının hakkının verilmesi gerektiğini düşündüğüm dünya starıdır. hayır hatunun ne reklama ihtiyacı var ne bir şeye. resmen teklifi kırmamış hayırlı bir iş yapmak adına gelmiş. millet de eziyor yok çok abartılmış da yalakalıkmış da.. hatunun sesini sanatçılığını falan bir kenara bırakalım hadi hani beş para etmiyo ya böyle şeyler bizim ülkemizde britney, justin falan ne kadar ünlüyse o kadar ünlü hakkaten christina. önceden de severdim bugün programda izledikten sonra daha da bi sevdim halini tavrını duruşunu. acuna da helal olsun valla, daha önce yayınlandığında bi halt olamamış program çok farklı bi konsept kazandı sayesinde dünya starını da getirdi hakkaten. ama "illa muhalefet olucam arkadaşım ben" diyorsan onu ben bilemeyeceğim...
  • uzun zamandır ne zaman görsem narin bünyemde aldatılmış erkek tribine girip,olmayan yeşil gocuğumu da alıp,kapıyı vurup çıkma isteği uyandıran kadın...

böyle mi olacaktı lan...biz senle böyle mi tanıştık ha...sen genie in a bottledın bebek...ben de ergenliğinin doruklarında her daim isyan çadırları kuran bir genç...nooldu o masum yüzlü,naif kıza...hani evlenecektik christina,kızımız olacaktı....

ama sen değiştin...önce nasty tavırlar göze çarpmaya başladı.her yerde "sex yapmayı çok seviyorum,bekaret önemli değil"gibi açıklamalar yaptın..."it s okay" dedim....voulez vous coucher avec moi demeye başladın her gün...sonra göğüslerini yaptırdın...akabinde dirrty bi insan oldun çıktın,beni unuttun...ama ben de seni çoktan unuttum bunu bil !!!...şimdide marilyn monroeya özeip
    olgun kaşar ayakları yapıyosun...ama yemezler anam....

not:bunun türkiye versiyonu da gülşendir...onun da o pijamalı haline aşıktım ben...ayrıca bi ara n sync dinlerdim..hatta kaseti var bende...
  • böyle bir sesin günümüzde yalnızca the voice ile anılmasından ciddi anlamda nefret ediyorum. üstelik 1 yıl sonra christina'nın en son çıktığı dünya turnesinin 10. yılı dolacak. ciddi anlamda artık elini ayağını her şeyden çekip yalnızca müziğine odaklanmalı ve stripped gibi riskli ancak başarı getirmesi ihtimal olan bir albümle ortalığı ayağa kaldırması lazım. iki çocuk doğurdu ve şu ev kadını rolünü de üzerinden bir zahmet atması gerektiği gerçeği ile yüzleşip, cam çatlatan tizleriyle tekrar aramıza dönsün istiyorum.
  • iyi kötü müzik tarihinde yerini almış bir sanatçı.
hesabın var mı? giriş yap