• bir fenerbahçeli olarak gözlerinden öptüğüm basketbol oyuncusudur, helal lan sana, ne adamlar yapamıyor senin şu yaptığını.

milli takım maçlarında çok sövmüştüm sana hepsini geri alıyorum koçum benim.
  • biz basketbolu da biliriz kriterlerine uymadığından basketbol a milli takımına çağrılmamıştır..
  • bu sabah ntv spor radyo'daki bir programda laf sokulmaya çalışılan yiğit sporcudur. diyor ki zıpır radyocu, "öyle artistlik yaparak belki bir iki gün twitter'da trendy topic olursunuz ama soralım bakalım parasını kimden alıyormuş?"

arkadaş, bu kadar mı onursuzsunuz? hadi onursuzsunuz, bu kadar mı küstahsınız? senden mi alıyor lan adam parasını? ntv'den mi alıyor? asıl sana sormak lazım, sen kimin sırtından para kazanıyorsun? bu sporcular olmasa neyi konuşacaksın?

sizde dürüstlük, onur, ahlak diye bir şey olmadığı için yalamaktan başka çareniz yok tabii. yavşak medyanın çarkındaysanız patronunuzun köpeği olmaktan başka çareniz yok tabii. allah belanızı versin, haysiyetsizler!

edit: fenerbahçeliyim
  • euro 2013 kadrosuna alınmamıştır. oysa ırkçı söylemlerde bulunsaydı garantileyebilirdi hatta ve hatta bayrak bile taşırdı.

(bkz: rıza kayaalp)
  • o videoda gozunde gordugum sinir, her gun hissettigimiz sinirin aynisi.

"teyitli bilgi arkadaslar, yayalim lutfen. cenk akyol adam gibi adammis!". adamsin cenk, adam!
  • bu saatten sonra giydiği formanın rengi ne olursa olsun, spor camiasının her duyarlı kitlesi tarafından sahiplenilecek olan zeki, çevik ve ahlaklı sporcudur.
    birçok kişinin gösteremediği tepkiyi göstermiş yürekli basketbolcu abimiz.
  • milli takım kadrosunda/bugünkü maçta olmamasının sebebinin oynadığı basketbol ile bir ilgisi olmadığını söylemek lazım, belki bilmeyenler vardır. kendisinin milli takım kadrosuna alınmamasını leyla ile mecnun dizisinin yayından kaldırılmasına çok benzetiyorum.

x: cenk akyol kadroya alınmamış.
    y: zaten iyi oyuncu değildi o yeaa.

x: leyla ile mecnun kaldırılmış.
    y: zaten reytingi yoktu onun yav, tabii kaldırılacak.

gün gelir hesap döner a dostlar, elbet döner...
  • mikrofonlara bakıp
    ntv'nin olanı seçip ayırarak "onu al, onu alacaksan yapalım" diyip
    röportaja başladıktan sonra "o ntv mi? ntv di mi?" diyerek hareketini doğrulamasıyla

adam olmak, insan olmak nedir göstermiştir, gezi direnişi kahramanlarını yaratmaktadır.

hayranlıkla seyrediyoruz.

edit: crystal castles uyardı, "onu alacaksan yapmam" diyormuş, her türlü müthiş bir hareket
  • en çok bu adamın büyük oyuncu olamamasına şaşırıyorum. durun hemen linç etmeyin, kendisini genç millide oynarken çok izlemişimdir. oğlum bu adam var ya bu adam efsane bir oyuncuydu lan, şimdi ise ne zaman maçlarda denk gelsem hayret içinde izliyorum. aşırı süratliydi, şutu deli gibiydi, savunması iyiydi, savunmayı deler potaya giderdi. sahi söylüyorum, o takımda ersan'ı oğuz'u çok rahat gölgede bırakan bir oyunu vardı. a takıma çıktı ne olduysa oldu, bilmiyorum yanlış idmanlar mı yaptı çok mu halter çalıştı. günümüzde evrildiği oyuncu ise bildiğin 4 numara ayaklarına sahip boş şutör. adam resmen 1 numara pozisyonunda karşısındakileri ağlatıyordu. gerçekten çok üzücü, aşırı süratli bir adamdı bu cidden hayran hayran izlerdik hey gidi. olan hem kendisine hem türk basketboluna oldu maalesef.
hesabın var mı? giriş yap