• boston'un beyzbol takimi...red sox vs ny yankees bi cesit fener vs gassaray olayidir...
  • an itibari ile kendi sahalarinda 95 yil sonra sampiyonluk kutlamakta olan takim...
  • celtics, patriots, bruins, boston'dan ne çıksa destekleriz. beyzbol'dan pek anlamam fakat red sox taraftarlarının ligdeki en ateşli taraflardan olduğunu bilinir, bence büyük başarılardan çok bunlar daha önemli şeyler. hiçbir sebep olmasa bile sadece 2004'deki efsanevi şampiyonlukları yeterli red sox'u şahane bir takım yapmak için. ve bugün kazanırlarsa şampiyonluk sayısını 8'e çıkaracaklar.

edit: kizilayda ise baslayan vampir'in uyarısıyla düzelttim, 13 kez final oynayıp 8'ini kazandılar.
  • beyzbol'dan zerre anlamasam da aklımda lost sayesinde kalmış olan takım.
    sırf güzel hatıralarımı canlandırdığı için yolu açık olsın.
  • bugün los angeles dodgers’ı 5-1 yenerek, world series’i 4-1 kazanıp şampiyon olan takım. red sox’ın sahibi olan fsg bu sene umarım liverpool fc ile de bir şampiyonluğa ulaşır.
  • 1918 yilindan beri kazanamadigi world series icin bu yil da sansi mansi olmayan takim. yankees'i 4 mac arka arkaya yenmek sikar biraz. hele ki boston icin imkansizdir.

(bkz: losers)

edit: ulan maca bakarken farkettim ki boston yenince seviniyorum. simdi 2 mac daha alip bana kapak yaparsa boston cok uzulur muyum bilemem?
    beyzboldan ne anlariz biz be, yasasin ata sporu gures.

edit2: kapak oldu bana ama uzulmedim. aferin be boston!
  • baseball tarihinde ilk defa bir playoff serisinde 0-3'ten 4-3'e comeback yapan ve world series'e gidecek olan takim.
  • 2004 world series sampiyonu.
  • son 27 macin 20sini kaybederek playoff'lara cikamamis ve hezimete ugramislardir. zannedersem buralarda daha boston red sucks esprisi yapilmamis, izninizle ben yaptim oldu.
  • sweet caroline'dir theme songlari. aachen'da camdan disari cikan hoparlorlerde bangir bangir calip, boston'lu arkadaslarla hep beraber soylemisizdir avazimiz ciktigi kadar, bir allahin kulu da bilmiyormus sarkiyi..
hesabın var mı? giriş yap