• episode 2dvdsindeki audio commentary bolumunde george lucas tarafindan super bir aciklama yapilmistir kendisi ile ilgili.
    efendim, star wars fanatikleri hatirlarlar, han solo episode 5'te vader'in elinden kacmak icin bir astroid tarlasina girmis en sonunda da bir tane star destroyer'e kicini yapistirip izini kaybettirmistir. fakat bu durumu tek cakozlayan kisi buyuk insan boba fett'tir. herkes millenium falcon'u ararken boba han solo'nun taktigini direk cozmustur, niye?
    cunku episode 2 de ayni numarayi obi wan kenobi jango fett'e yapmistir. geonosis gezegenine girerken izini kaybettirmek icin kicini bir meteora yapistirmistir. jango ve boba obi wan'in havaya uctugunu sanarken tekrar ortaya cikmistir. iste bu yuzdendir ki boba yillar sonra han solo'nun nasil birdenbire ortadan kayboldugunu anlayacaktir.
    george lucas'in bu aciklamasindan sonra birlesmis milletler genel kuruluna bir mektup yazarak dunyanin yonetiminin george lucasa devredilmesi gerektigini bildirdim, sonucu bekliyorum.
  • jango fett'in "ah ulan beni benim gibi bir adam yetistirecekti" demesi üzerine gelişen karakter... (bkz: kendi klonunu yetistirmek)
  • bugune kadar gosterime giren 5 filmde de dise dokunur bir icraati olmamasina ragmen (hadi han solo'yu enseledi, ama onu da yuzune gozune bulastirdi sonra) neden bu kadar cok seveni olduguna anlam veremedigim karakter. herhalde kitaplarda buyuk numaralar yapiyor da biz onlari okumadik be canlar.*
  • bu kadar sevilmesinin nedeni kostümünün (karizma miğfer, jetpack, vs.) güzelliğidir.
    ibiş kılıklı kelle avcılarından biri ağzıyla kuş tutup vader'a getirse bile bu kadar sevilmezdi...

http://i107.photobucket.com/…bizi_diskoya_gotur.jpg
  • babasi jango fett in aslinda bire bir klonlanmi$ halidir.

(bkz: attack of the clones)
    (bkz: dolly)
  • salak bir karakter. simdi herkes kizacak bana biliyorum o yuzden nedenleri de siralayayim:
    1) boba fett asiri abartilmis bir yeniyetme gibidir. han solo'nun calrissian'in gezegenine gidecegi anlasildiginda, vader bir telefon, veya herneyse, cakar, gelir, karbon dondurucuya tikistirirlar ve boba abimin tek yaptigi sey parmagiyla han solo blogunu itmektir.
    2) kasinti kasinti durur sadece, bakin benim mandalorian zirhim var, twi'lekler bakin ne guzel veriyo bana ehehe ayagindadir ama gider kor bir han solo sayesinde yaratik mamasi olur...

eee? hani bu adam en baba bounty hunter'di? nerede bunun numarasi? unlu doner dukkanlarinin sahipleri gibi darth vader'le, jabba ile ayni karede durmaktan baska bisey yapmayan bir karakter musveddesi bence. darth vader rulz o kadar.
  • family guy'dan peter'in en sevdigi stars wars oyun kagididir. buyrunuz:

lois: peter, would you please fix the bathroom faucet?
    peter: i fixed it already.
    lois: you didn't. it's still dripping.
    peter: no way! i will give you all my star wars cards if it is.
    peter: wait, wait. except boba fett.
    peter: no matter how sure i am, i never risk the fett man.
  • episode 4, 5 ve 6 boyunca sadece 4 tane cümle söylemiş olan star wars karakteri.
    cümleler:
    1- as you wish.
    2- he's no good to me dead.
    3- what if he doesn't survive? he's worth a lot to me?
    4- put captain solo in the cargo hold.
  • baslica bounty hunter'lardan bi tanesi, han solo ve luke skywalker in ele gecirilmesinde en büyük rolü oynamistir, sonraki buyuk rolu ise, sarlacc in midesindeki karanlik nedeniyle belirsizdir.
  • galaxy nin en buyuk kelle avcisidir.lakin canavrin agzina dusup lak die olmustur.
    yeni filmlerde baya bi gorecez kendisin analdigim kadariyla.
hesabın var mı? giriş yap