• aha şimdi düşer alırım, işte şimdi düşecek alıcam diye diye 280'den 400'e hiç alım fırsatı vermeden çıkan coin. normalde hiç satmazdım. ulan bi al-sat yapayım dedim. sattım, o günden sonra aha şimdi düşer diye diye alamadık ya la. mal gibi kaldım çıkışını izliyorum. bu bnb çıktıkça eski sevgilimi başkasıyla görmüş gibi hissediyorum.
  • yukarıdaki arkadaş binance'in ne olduğunu çok fazla bilmiyor galiba. kardeşim biraz araştırıp yaz lütfen.
  • bana en çok kazandıran kripto paraların başında gelmektedir. ben bnb'yi uzun vadeli tutuyorum, çünkü bsc (binance smart chain) ağının benzersiz adres sayısı 1 milyonu geçmiş, yani ethereum ağındaki işlem ücretleri çok fazla olduğu için bsc ağına geçişler artıyor. insanlar bir işlem için uçuk paralar ödemek istemiyor, o yüzden de ethereum ağının en büyük rakibi şu an bsc oldu.

edit2: bnb en yüksek 342 doları görerek, rekorunu tazeledi. bakalım yeni bir rekor daha görebilecek miyiz? ben boğa piyasası sürdükçe yeni kripto para denemelerine devam edeceğim, gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın. :)

edit2: yeni listelenecek kriptoları şuradan da takip edebilirsiniz: https://www.reddit.com/…ra_projelerini_kickstarter/
  • 2017nin sonlarinda yaklaşık 1.5-2 dolarken yatırım yapmış olduğum coindir. o tarihten itibaren bitcoin karşısında 15kat dolar karşısında 10kat artmıştır kendisi. ben mi ben %10 kar ile çıkmıştım sonrasında çok şişti diye giremedim.

https://eksiup.com/4aa15cd24821

o zaman almış olduğum 5585 bnb şuan 82bin dolar yapıyor. çantamda ise sadece feelere kesilsin diye 10 dolardan almış olduğum 100 bnb vardı, ondanda 85 tane kalmış. ileride bu 5585 bnb milyon dolarlar ederse ben de aptallığıma yanarım artık..
  • neden 1 yil sonra ben ne kacirdim dedirtecegini bir bilen, bilal'e anlatir gibi anlatabilir mi?

tamamen binance kontrolunde olan ve merkezi bir yapidaki bu bnb denen ethereum forku, kripto paranin temel mantigina taban tabana aykiri.

nasil oluyor da uzun vade icin yatirim tavsiyesi veriliyor anlamak mumkun degil.
  • şehir meydanında çükünü sallaya sallaya gezen deli gibi bir coin.
  • binance isimli kriptopara borsasında işlem gören bir para olduğunu zannediyorum. buraya baktım ancak kimse bişey yazmamış. oysa bir çok insan binance'de işlem yapıyor ve bnb'yi görmesi ve incelemesi yüksek muhtemel diye düşünüyordum.
    şimdi lütfen burayı bnb'nin ne olduğu ile ilgili bilgilerle doldurun.
  • zamanından 4 dolardan almadığım coins. şimdi 130 dolar.

hedefin 1000 dolar olduğunu söyleyenler var bilmem ne kadar doğru
  • küsüratları bnb ye çevirme özelliği gelmiştir. bu yüzden insanlarda bnb birikmeye başlamıştır.

funds --> balances kısmından convert to bnb seçeneği ile yapabilirsiniz.
  • ilk çıktığı zamanlarda bir arkadaşım bundan tam 2200 tane almış. %20 karla 4 dolardan satmış.

merak ediyorum ne zaman intihar edecek.

1.1 milion dalır :)
hesabın var mı? giriş yap