• kırmızı ışıkta yanımda durunca, birisi bi anda yanıma gecekondu dikmiş gibi hissediyorum.
    güneşim kesilio, görüşüm kapanıo.

ayrıca, bu parayı icat edenin de ta amına koyayım.
  • top gear adlı programı seyrettiği için sevişen kız var mıdır bilmem ama bmw x6 sı olduğu için sevişen kız vardır *
  • %99,6 indirime girmediği sürece ulaşamayacağım mundar. *
  • geçen gün bana çarpan araçtır. 40 yıllık ağacım tabii, bir şey olmadı.
  • oyuncak reyonlarinda normalde varolmayan ve varolmasi mumkun olmayan fantastik oyuncak arabalar vardir. sirf cocuklarin sinir tanimaz hayal guclerini tatmin edilsin diye uretilirler. onlara benziyor.

(bkz: en iyisi bu mu simdi)
  • jip desen değil, araba desen değil, tuhaf bir araç.
    tasarımda son senelerde "ben zengin arabasıyım, ananızı bellerim" ekolü var hani; alabildiğine pahalı arabalar alabildiğine hayvanca, saldırgan tasarımlara sahip. bu da onlardan birisi.
    bu tür araçlar kullananlar o koca iğrenç kamyonlarını istedikleri yere parketme hakkına sahip olduklarını sanırlar. girecekleri marketin önüne geldiklerinde el frenini çekip orada bırakırlar arabalarını, trafik kilitlenir kimse gıkını çıkarmaz. poşetleri de arabaya kadar taşınır, herkes etraflarında maymun gibi döner durur.
    sanki tüm yollar babalarının malıymış gibi yoğun trafikte önünde 200 metre boşluk olsa gaza abanır, ambulans muamelesi görmek ister, önündeki arabanın dibine girmeden frene dokunmaz, selektör yapar, boşu boşuna ortamı gerer. sınıfta pahalı ayakkabısıyla çantasıyla hava atan, kendine bir takım ayrıcalıklar atfeden zengin veleti olur ya, trafikte bunların olayı budur.
  • takla atmış x5
  • dun venezuelali arkadasim telefon acti. "evdeysen asagi in, sana birsey gostericem" diye zorla esofman, anne terligiyle asagi indirdi. bir de ne goreyim bizim cakal 2009 x5'ini satmis cok benzin harciyor diye buz mavisi x6 hybrid almis. comertte adam, "bin sur, bi tur atak" dedi.dedim dur bir okuyum arabana nazarimiz degmesin. binmez olaydim, arkadas 4.4 hybrid motoru bir guzel de hizlaniyorki anlatamam. oyle bir de havasi var ki x5 i surmus biri olarak daha bir degisik havasi oldugunu itiraf etmeliyim. ekraninda sasinin resmiyle aksami gosteriyor. herzamanki camdan okunan speedometer zaten standart.frene basinca pamuk dolu torbaya basmis gibi bir his veriyor. sasirtici olani hakikaten arka cam acisi benim coupe'dan da kotu. arka bagajinda ise kamyon akusu buyuklugunde iki canavar elektrik motoru var. sehir ici 15 yakiyor gozukuyordu, ama arkadasin dedigine gore otobanda bu oran cok daha duzeliyormus. bu arada 20bin km'de 75bin dolar civarinda satin almis toronto'da bir bmw bayisinde. sasirtici olan 2009 x5 full uzerine 15 bin dolar vermesi. zira arabanin sifiri 120bin dolar civarinda.

allah sahibine bagislasin diyor gonul ister ilerde boyle bir alete herkese temelli binmeyi nasip etsin.
  • malesef kısa sürede yurdumun tıknaz, gömleği 3 düğme açık, kirli sakallı, jöleli saçlı, polat bakışlı erkeklerinin favorisi olacak araçtır. servet düşmanı gibi yazdığıma bakmayın araba süfer, yalarım.
hesabın var mı? giriş yap