• hayatındaki en acaip iki haftayı geçirdiğine inandığım peri
  • sevgili john blaylock'umuz yapmış gene yapacağını.

--- spoiler ---

"...diamonds in my eyes."

--- spoiler ---
  • ingilizce de siyah yildiz anlamina gelir..
  • (bkz: death star)
  • (bkz: northern star)
  • hayatımda ilk defa okuduğum bir şeyden dolayı gözlerimin dolmasını sağlamış melek.
  • idcore 40 için şunlar söylenebilir:

* kullanımı çok zor. bir tane de roland cube serisi amfim var. roland'ın basitliğine alışınca insanın çıldırası geliyor. bu yüzden hep prosesör ile kullandım. efekt kalitesi ile ilgili birşey diyemeyeceğim.

* usb girişi var. direkt bilgisayara ses gönderebilirsunuz diyorlar. hiç bilgisayara bağlamadım. prosesörü bağlamayı tercih ediyorum.

* stereo şekilde çalışıyor. yani 2 tane hoparlör var. ancak input girişi sanırsam stereo çalışmıyor.

* stereo olayı line-in'den cihaz bağlayınca gayet güzel. biraz büyük bir soundbar gibi kullanabiliyorsunuz. telefonla müzik dinlemek için de kullanabilirsiniz. sadece 40 watt olduğunu aklınızdan çıkartmayın. apartmanla papaz olursunuz.

* tiz-mid-bas dengeli. küçük sahnelerde de mikrofonlamadan kullanabilirsiniz.

*laptop adaptörü gibi bir adaptörle çalışıyor. aslında güç ünitesinin böyle olması çok güzel çünkü çoğu amfi bu yüzden bozuluyor. bunda adaptör bozulursa yenisini alıp devam ediyorsunuz. adaptör alırken orjinaliyle aynı özellikte olanları tercih edin. yoksa yüksek güçlerde amfi kendi kendini kapatıyor.
  • ht20 modelini almayı düşündüğüm ingiliz müzik ekipmanları üreten firma.

bu modeli kullanan yazarlar varsa birkaç sorum olacak.
hesabın var mı? giriş yap