• los angeles clippers tribünlerinde playoff maçı izleyen crystal'a soruyor muhabir:

- jack nicholson da dahil, nba ile ilgilenen tüm holivud yıldızları los angeles lakers taraftarı. clippers tribünlerinde ise sizden başka ünlü yok, siz niye bu takımı tercih ettiniz?

cevap: her maça kolayca yer bulunuyor ve biletler ucuz.

işte bunu ''tipik oportünist/pragmatist amerikalı'' diye bağlamak isterdim ama, adam espri yapmış besbelli. billy çok kral adam. amerika kötü.
  • aşırı gerdirilmekten dolayı mimiksizleşen yüzüyle tıpkı el yapımı kuklalar gibi olmuş aktör.
    insan bir iki karakter çizgisi bari bıraktırır yüzünde.
    parlamış iyice.
  • canlı seyrettiğim ilk oskar töreninde sunucuydu, çocuktum ve belli başlı oyuncular dışında amerikan sineması hakkında pek bilgim yoktu, o sene crystal' in rol arkadaşı jack palance da adaydı ve ödül almıştı. crystal' in bununla ilgili yaptığı espriler, sunumu, tören havası falan bayağı etkilemişti beni. sonrasında yıllarca töreni canlı izlemeye çalıştım genelde banttan yayında tamamını seyretmeyi başardım ama hep bir canlı izleme azmim oldu, bunda o akşamki o sevimli eğlenceli sunumun çok etkisi oldu diye düşünüyorum. when harry met sally başta olmak üzere birkaç filmini de seyrettim, çok iyi aktör diyemem ama oyunculuğunda insanı ferahlatan birşey var ve bence çok iyi bir oskar sunucusu.
  • 76nci oscar odul torenlerinde bu torenleri daha once bes kere sunmus olan biri olarak "13 sene once de sunmustum bu torenleri, o zamanlar hersey cok degisikti, bush baskan'di, irak'taki savas yeni sona ermisti vs." demesi gecenin en onemli anektodlarindan biriydi
  • "women need a reason to have sex... men just need a place..." sözünün sahibi... "ilahi billy!" diyesi geliyor insanın, karşılıklı bira yudumlarken...
  • jay leno'nun programinin ilk yildizi. unlu olmadan once ogretmenlik yapiyordu. bazen parttime komedyenlik de. bir gece muhammed alinin bir taklidini yapmis ve muhammed ali o kadar gulmus ki billy'e sarilmis ve hep kardesim olacaksin demis. boylecene unlu olmus diye bir soylenti var. billie holiday dadisiymis.

unlu bir sozu : "women need a reason to have sex. men just need a place." ???
  • bu kez güldürmeyen insan.
    şüphe ediyorum,
    eskiden biz gülerdik bu adama.
    bize mi bir şey oldu,
    bu adama mı bir şey oldu?
    insan bu kadar gaflet dolu espriler yapar mı?
    acaip bir durum ....
  • 84. oscar ödül törenini izlerken yaptığı tek bir espriye bile gülmedim. oscar törenlerini genellikle espriler için izlerim ve bu sene büyük hayal kırıklığına uğradım. ha severim kendisini o ayrı.
  • oscar ödüllerinde ne kadar yaşlanmış olduğunu farkettiğim adam.. kendisinin yaşlanması, bir dönemin bittiğine işaret eder benim için.. when harry met sally ve forget paris te ki genç delikanlı halleri güzel bir hatıra olmuş artık..
hesabın var mı? giriş yap