• bestekar'ın götünü yiyin lan siz. galata'da içiyoz diye anlattıkları galata'ya geldim, yemin ediyorum 5 tane turist kız var, etrafında 684 tane kıllı börtlü adam içiyor. bestekar, sakal önü, öff bee ankara.
  • üzerinde birçok kafe, bar, restoran ve otel bulunur yalnız park yeri bulunmaz.
  • sokağı otopark olarak çalıştıran erpark isimli şebekenin çalışanları otopark mafyalarına pabucunu ters giydirecek kadar sokağı parsellemiş durumdadır. kendini sokağın sahibi zanneden bu çapulcu takımı kafasına göre, trafik polisi gibi yol kesmekte ve parktan çıkan araç sahiplerine gönüllerince öncelik tanımaktadır. yol kesmek onlara yetmediği gibi bir de durmayan araçların sürücülerine hesap sorma yetkisini kendilerinde görmektedirler. bugün itibariyle yol kenarına paralel dizlen araçlar artık 45 derecelik açı ile park ettirilmektedir, ki daha çok araç sığsın, rant daha bir artsın. yolun genişliği bu tür bir parka uygun olmadığı için yol tek şeritten bile dar hale gelmiştir. bu pişkin, çapulcu takımının bir çalışanı bugün şahsım tarafından polise şikayet edilmiştir.

kimi kime şikayet ediyorsam, kendimi nerede zannediyorsam artık kim bilir... üstüme varmayın, ben çocukken türkiye'den hala umut vardı.
  • gozlerimin eski sevgiliyi aradigi sokak. yillar da gecse, artik bu sehirde yasamadigini da bilsem.
  • resmi ayakkabı sponsoru converse'dir bu sokağın.. giymezseniz giremezsiniz o derece..
  • hayallerimin yuvasi, gencligimin partileri, canimi yasadigim yer iken simdi bir de umutsuzlugun gozyaslari..

keske sadece kar yagdigi gunler terasimda oturup kahvemi icebilsem, keske sadece terasimin her acisindan cektigim fotograflari birlestirip bakmak zorunda kalmasam, keske bu ic sizintisi bir gun gecse.
  • (bkz: city lounge)
    (bkz: corvus pub)
    (bkz: puhu)
    (bkz: hayyami)
    (bkz: twister)
    (bkz: tuttis)
    (bkz: italic)
    (bkz: the edge)
    (bkz: otantik)
    (bkz: cafe lins)
    (bkz: becahouse)
    (bkz: profesör)
    (bkz: rumeli)
    (bkz: antika cafe)
    (bkz: marmaris balıkçısı)
    (bkz: çin lokantası)
  • paralı liseliler ile orta halli üniversitelilerin harman olduğu barlar sokağı.

gece hayatına giriş-1 dersi için buradan başlanabilir.
  • son günlerde sık sık kızılay'a doğru yürüyen toplu geçişlere sahne oluyor. ama az önceki kadar kalabalık hiç olmamıştı. gündüzleri tam bir şenlik havası oluyor, gece geç vakitte de barikat kurulup, polisin attığı gaz bombalarının ve tomaların ilerlemesi engelleniyor. süper sokak.
  • güzel bir mekana oturup yoldan geçenleri izlemek bile çok keyifli. gördüğüm en güzel kızlar, en garip dövmeler, en absürt makyajlar, en uzun boylular... hep bu sokakta. bu sokakta onlarca defa aşık olduğum bir geceyi hatırlıyorum
hesabın var mı? giriş yap