• görsel

açıklama geldiği an silip kaçmış, sıkı takipçiymiş arkadaşımız.
  • adamı birinci maçında linç ettiler. ya okay felan yazmışlar, hiç sevmem böyle yorumları da bu ikisini aynı terazide tartan adamla bile futbol konuşmam ben. okay, trabzonspor'da izlerken bile sinir hastası olmama neden olan bir adamdı geçtim milli takımı. uzun boylu olması dışında hiçbir ekstra özelliği olmayan, şut dahi çekemeyen dümdüz bir adam.
    berat gençlerbirliğinde lider oyuncuydu, trabzonspor'da ise o işi yapan asgari 4 oyuncu var onun yerine. ondan beklenen topu alıp bu adamlara servis yapması, ki bence okay'a falan kıyasla yaya toure seviyesinde yapıyor o işi. yabancı kısıtlaması yüzünden oynuyormuş, geçen sene o kısıtlama yokken nasıl oynadığını da biri izah etsin allah aşkına.
    mevkisi için bence de temel eksikleri var en başında da çevre kontrolü geliyor, yalnız oyun görüşü, pas yeteneği bence bulunduğu seviye ve mevki için gayet yeterli. 6 numaraya dönünce fiziğini de geliştirmeye başladı ve bu sene geçtiğimiz yıllarda yapmadığı, topla rakibin arasına vücusunu koyma, işini de yapmaya başladı. bence olumlu yönde bir gelişimi var ve milli takıma gidip de oradaki zehirli ortamdan etkilenmesini istemem. kalsın takımda, mili takımda da o mevkide taylan okay felan takılsınlar...
  • ne futbolcuymuş be..1 sene sonrasını düşünemiyorum bile. her pası kalite.. bizimkilerde irfan diye floryanın tapusunu versin .. sinirlenmemek elde değil. bakasetas, berat ,ekuban taş gibi takım olmuş. sağ bek lazım bir tane . serkandan çok bir şey olmaz

edit : muslera
  • trabzonspor a hayırlı olsun. ts eksik bölgesine nokta atışı transfer yaptı. inşallah milli takım seviyesine kadar yükselir.

not:alikoçspor
  • 16 kasım 2021 karadağ türkiye maçında iki tane yarak gibi pas atıp birinde golü yediren oyuncudur. ilk pası direkt rakibe attı diğerini baskı altındaki burak'a attı, rakip de topu kapıp golü attı.
  • adam sosa’nın bitmiş halini (saç + sakal) kendine örnek almış, sahada 1. viteste dolanıyor, rakibe top servis ediyor falan. kafa rahat.
  • sağ krampon hayranı korkaklara entry sildiren delikanlı!

-alo ben emre abin
    -sie mq
  • şikeci kudurtucu.
  • üç gündür arabistan'a transferi konuşulan ancak konuyla alakalı kimsenin entry girmediği futbolcu. bu yaşında, belli bir potansiyeli olan topçu neden arabistan'a gider ya? üstelik kıro bir topçuya da benzemiyor kendisi. babası diplomat mı neydi, çocukluğu farklı ülkelerde geçmiş, farklı diller bilen bir çocuk bildiğim kadarıyla. üst düzey bir yıldız falan da değil ki, araplar parayla başını döndürmüş olsun. sözün özü çok şaşırdım ben bu transfere. oscar'ın çin'e gitmesini bile bu kadar garipsememiştim zamanında. nihayetinde para konuşmuştu orada hem de büyük para.

edit: küçük bir araştırma ile trabzon'dan yıllık 5 milyon tl aldığını öğrendim. araplar 1 milyon euro verecekmiş yazılanlara göre. 1 milyon euro kariyerini sikip atacak para değil be oğlum. 1 sene kassan biraz top oynasan o paraları burada da kazanırsın, hatta avrupa'ya gider orada kazanırsın. yazık etti çocuk kendine.
  • daha bu yaşta caner ve burak gibi abi moduna almış kendini. kaptırdığı toptan sonra hiçbir çaba yok. olmaz bundan.
hesabın var mı? giriş yap