• şahane bir votkadır efenim. yağ gibi akar, diğer votkalar gibi (smirnoff/absolut vs) daha içerken başlayan baş ağrısı problemi yoktur. hatta bununla da kalmaz; ertesi gün sanki akşam içtiğiniz yarım litre sütmüşçesine bebek gibi uyandırır.

nispeten biraz pahalı olabilir ama votkanın ne olduğunu anlamak için değer şahsen.
    yine iyi denebilecek daha uygun fiyatlı alternatifi için (bkz:belvedere)
  • en iyi rus vodkasi. buyuk ihtimalle dunyanin en iyi vodkasi.
  • basini cevirebilen tek balina turu. ve bir kanarya kadar guzel sarki soyledigi rivayet ediliyor.
  • bizansta fakirlerin yemegi olarak gecen havyar türü. o dönemin bir tarla iscisi 2 haftalik yevmiye olarak 5 kiloluk beluga havyari alabiliyordu.
  • belvedere için methiyeler düzerken beluga votkayı tattıktan sonra diğer içtiklerimizin votka olmadığına karar verdim. kandırılıyor olabilir miyiz? bu soruyu dünyadaki tüm votkaları içmeden cevaplayamayız ama kesinlikle bu votka, şu ana kadar içtiklerimin en iyisi.
    ayrıca içerken acele etmemekte fayda var zira vücut çok değişik tepkiler verebiliyor :) kulak uğultusu, yüz kızarıklığı çevremde gördüğüm ilk etkiler ama sonsuz bir sevinç ve neşe hali daha baskın, seviyorum onu kalp.
  • dünyanın en kaliteli votkasıdır ve mutlaka sek içilmesi gerekir. böylesine üst seviye bir votkaya meyve suyu veya redbul tarzı birşey karıştırmak kate upton'a şalvar giydirmeye benzer. zaten tadı ve içimi öylesine keyifli ve yumuşatır ki sek içtikten sonra "eğer bu votkaysa daha önce içtiğimiz ağır kokulu ve acımsı şeyler neymiş" dersiniz.
  • denizcilerle rugby bile oynar.
    https://twitter.com/…tatus/1192447606401536000?s=21

inanilmaz.. tek kelimeyle inanilmaz..
  • rusya'nın dolayısıyla dünyanın en iyi vodka markası.içerseniz eğer absolut,smirnoff gibi vasat markalarla bir daha muhattap olmazsınız;paranız varsa tabi.

(bkz: noble russian vodka)
  • discord üzerinden yazıyla sitcom çeken kaliteli bir ruh hastası.
  • beluga vodka'yı içmeyin... eğer vodka seven birisiyseniz sakın içmeyin. bu vodkayı içtikten sonra başka vodka içmekten zevk alamazsınız.

hep duyduğum ancak içme fırsatım olmayan bu içki hediye olarak geldi. içme fırsatım olduktan sonra anladım ki diğer içtiklerim ispirtoymuş. tekel vodkasını bile sek içen ben bunu viski içer gibi zevk ala ala içtim. artık her yerde arıyorum, yurtdışına giden tüm tanıdıklarımdan istiyorum. malesef türkiye'de bulmak zor.
hesabın var mı? giriş yap