• özel lise öğrencisi adı.doğa sporları kampında havanın kararmasından sonra gökyüzünden uzaylı yaratıkların gelip kendisini kaçıracağına inanan,çadırın etrafındaki yılanlar,akrepler çevredeki çakallardan korkmayıp uzaylılardan bahseden ve her anlatışında korkularının mantıklı açıklamalarını saatlerce yapan ,gece alakasız bir şekilde benim çadırımda kalmayı isteyen ve en psikopat uzaylıdan daha korkunç olan benden de korkmayan,cep telefonu kıyaslaması ile benim telefonumun yaklaşık 100 misli değerde bir telefonu bulunan,bir insanın 17 yaşında nasıl bu kadar aptal olabileceğini sorgulatan tip.şımartılmanın yan etkilerinin en güzel örneği
  • simdi adi taylan olanlarin esmer ve yavsak olmasi tarzi bir tespitte bulunacak degilim ama,bir insanin adi barkin'sa orta ust gelir seviyesine mensup, kolejde okumus, ozel universiteye basladigi gibi arabasi alinmis, mezun oldugu gibi babasinin sirketlerinden birine girmis olduguna kesin gozuyle bakiyorum. cok gurultulu kahkaha atarlar, genelde dalgali saclidirlar vs. tipik bir -sozlukteki barkin kardeslerimden ozur dileyerek soyluyorum- orospu cocugu ismidir. az once en yakin arkadasima, adim barkin olsa ve pelin adinda bi sevgilim olsa benimle gorusur muydun dedim. asla amina koyayim diye cevap verdi.
  • yeni duymaya başladım ama her duyduğumda ''barkın ne mq'' dedirten isim. bir ilimizin yanlış yazılmış hali.
  • eski turkce'de gezgin manasina gelir.
  • gördüğüm yerde tokat delisi yapacağım orospu çocuğunun adı.
  • allah affetsin ama gördüğüm en çirkin adamlardan birinin adıdır.
    fakat, çirkin olmasını göz ardı edebileceğiniz kadar da kibardır.
    sürekli de güler, gülümser, zekice espriler yapar.
    dünya üzerinde hiç bir şeyi incitebileceğini düşünmem.
    demek ki neymiş?
    insanın adı barkın olabilir, sureti çirkin olabilir, ama gene de sevilebilir.
  • garip isim. zengin yavsak ve düsük seviye kara mizah yapan insan adı. ama tek tüm analitik zekasi gelismis zeki tipleri de var.
  • o kadar da kötü bi isim değildir. öhöhö.
  • atak halinde olan
hesabın var mı? giriş yap