• üstteki beşiktaşlı için giriyorum bu entry’i

püü orospu çocuğu seni, yüzsüz sikik.

not: fenerbahçe’nin yetenekli genç oyuncusu
  • berke ve barış transferleri bugün fenerbahçe taraftarının büyük bölümünde 10 wilshere etkisi yapmıştır. bize böyle transferlerle gelin. yaşlı ve emekli yıldız bozuntularından bunaldık artık.
  • bu çocuğa 1.5 milyon, oynamayan ferdiye 1.5 milyon, sadece kupada 1 maç oynayan berkeye 2.5k milyon, freye 2.5 milyon bonservis ödendi ve takımda ne ilk 11 oyuncusu var ne ilk 18 oyuncusu var. geleceğe yatırım yapman için as takımının elle tutulur olması lazım. bu takımla 10 milyon gençlere yatırırsan böyle siktiğimin deplasmanında bile hamle olarak ismail köybaşını oyuna sokarsın
  • bak hele bak yeni nesil salihmiş bak bak aklınca testip yapıyo beynini siktiğim

not: maşallahı olan genç yeteneğimiz
  • tuncay şanlı'nın sakaryaspor'dan fenerbahçe'ye transfer olduğu zamanki duyguları yaşatan futbolcu. çoğu kişi fark etmiyor ama bu sezonun yıldızı olacaktır.
  • elif elmas,berke,barış hatta ozan tufan.ali koç şampiyonluk vaat etmiyorum derken , getireceği vizyondan bahsetmişti.
    futbolun başına bir futbol yöneticisi olan comolli'nin getirilmesi,sonrasında gençlere her zaman şans veren bir ekol olan hollanda ekolünden cocu'nun getirilmesi ve şimdi de kadromuza böyle genç yeteneklerin transfer edilmesi.
    inşallah hepsi şans bulur,biz kendilerini sahada izlemek ister ve sahip çıkarız.
    elif elmas'ın ne kadar büyük bir yetenek olduğu geçen sezon çok konuşulmuşken biz orta sahada topal-souza ikilisi ile 2.olduk ve şampiyonluk iddaamızı son maça kadar taşıdık.
    bizi ikinci yapan ve başarılı sayılabilcek olan hocamızı istemememizin sebebi bizi topal-souza'lı oyuna mahkum edip elif elmas gibi bir oyuncuya şans vercek vizyonda olmamasıydı.
    bu çocuklar cocu ile oynasın varsın takım 3.olsun taraftarın derdi zaten sıralama olsa aykut kalsın derdi.bizbaşta başkanımız olmak üzere,comolli ve cocu'nun arkasındayız.
    güçlü ve vizyon sahibi bir takım olacak fenerbahçe ve bizler inanıyoruz ve sabredeceğiz.
  • az önce bir ara pası attı eridik arkadaşlarla, şu anda yerden yazıyorum.
  • sırf bu çocuk oynuyor diye oturup fenerbahçe maçı izledim ve gerçekten keyif aldım. altınordu altyapısında nasıl bir eğitim veriyorlar bilmiyorum ama çıkardıkları futbolcular kendini belli ediyor. cengiz, çağlar, barış tertemiz çocuklar. o yüzden karakter olarak bir arda turan olma ihtimalleri çok zayıf.

allah yolunu bahtını açık etsin. kazanan türk futbolu olsun.

bjk
  • potansiyeli yüksek olan ancak şu an için moses'tan dirar'dan ve deniz türüç'ten kötü olan futbolcu.
  • alper ozan ve salih abilerinden uzak dur hemi oğlum
hesabın var mı? giriş yap