• ekşi sözlük'te kendisi hakkında güzelliği tartışılır yazılmış.

neyse ki ekşi sözlük yazarlarının mallığı tartışılmaz.
  • kıvanç tatlıtuğ kendisini dans programında izledikten sonra ben bu kızdan zamanında nasıl oldu da ayrıldım diye "dün gece seni rüyamda gördüm, iyi misin?" diye mesaj atmış.
  • dün evlenen dünya güzelidir.
    hakikatten 'dünya güzeli'
    kezban olmadığını gelinliğinden tut,
    evlendiği ortama kadar göstermiştir.
    allah mesut etsin.
    bu kız asla bayağılaşmadı,
    sıradanlaşmadı,
    gösteriş yapmadı.

kıvanç efendi de ne kaybettiğini anlamadan
    yaşasın.
    anlarsa çok hazin olur.
  • bizde kraliyet ailesi olaydı kesin bu kız prenses falan olurdu, saraya gelin olurdu.
  • kır düğünü diye başlayıp bildiğin mahalle düğününe evrilmiş gelinliğinin hakkını vermiş danslarıyla çok eğlenmiş böylelikle bu yılın en eğlenceli samimi düğününe imzasını atmış kişi. mutluluklar azra
  • dunya guzeli.

hem halk arasinda kullanilan deyim hem de tescilli olarak.

dans etmekten zerre anlamayan benim gibi odun yutmus birine her hafta dans izletecek kadar keyif verici danslari.

son olarak tescilli dunya guzeli icin "aaabi ben begenmiyorum pek bence guzel degil o kadar da" diyenler icin iki cift lafim olacak.

bi siktirin gidin afedersin.
  • bu hatunu ne beğenirim, ne savunurum ne de o dans yarışmasında jüri üyeliğine layık bulurum. fakat 30 yıl önce iyi dans eden, bugünse bu işi beceremeyen birine ''olmamış'' dedi diye suçlu ilan edilmesini de anlamam. bu bir yarışma mı? yarışma. iyi dans etmek zorunda mısın? evet. bu kadar basit.
  • çakmaktaşlar'ın dino'suna "köpek" diyen kadın sdlkfjsdlk ulan adı "dino" be slfkjsdlkfsjldk.
  • allahaşkına bu kadın türkiyeye temelli göçeli, baktım da demin, 9 sene olmuş..
    o vakit doğan çocuk, ergenliğe giriyor yani..

ancak bu hanımkız hala türkçe konuşamıyor!
    çok hoş bakamıyorum bu duruma açıkçası..
    gerekirse özel ders alsın.. bol bol kitap okusun..
    tv ekranlarında, türkçe konuşarak varolmayı sürdürecekse, türkçeyi şahane olmasa bile, en azından özne yüklem uyumsuzluğuna düşmeden kullanmayı becerebilmesini beklemek hakkım kendisinden.
  • azra evladım sana sesleniyorum.
    sana tek bir altın tavsiye vereceğim.
    gülme. artık kamera önünde gülme.
    gülmek seni sevimli yapıyor, sevimlilik anca biz bazi fani sözlük yazarlarının ihtiyac duyabileceği gereksiz bir özellik.
    bak komiksin de demiyorum, sevimli diyorum. keşke komik desem...

gülmeyi bıraktığın an bak daha ne dunya markalari peşine düşecek.
    35-40 a kadar ne kapılar açılacak sana...
    yok boyle iyi dersen, benden söylemesi
    sevimli top model olarak kalacaksın, sen kaybedeceksin.
    cocuk kanallarından, acun medyadan pacayi kurtaramayacaksin.
    sonra buralarda boşuna çare arama.
    gülme demiyorum ozel hayatında hobit olarak gene gül...
hesabın var mı? giriş yap