• gelin kendimize itiraf edelim, biz seksen doğumlularin hala ve hala şu dünya çukurunda gördükleri, tanıdıklari en seksi kadındır.. sanıyoruz ki o hala her telefona bizim çıkmamızı istiyor, kara sevda'dan bahsederken deri pantalonlar giyiyor, alev alev derken kırmızı bir elbise giyiyor, biz de sabahçıyız sabahın köründe atv de izliyoruz kendisi, 13 yaşındaki pipilerimiz kalkiyor.. (ki öncesinde hülya avşar çıkmış, sensiz kaldim dünyama gün dogmuyor demiş, elimizdeki salcali ekmegi üşüyerek yemeye kahredici bir şekilde devam etmişiz)

velhasil öyle veya böyle sonsuza kadar dünyanın en seksi kadınıdır ayşegül aldinç...
  • daha 46 yaşındaymış. 10-15 sene önce de milföymüş gibi "olgun kadın" diye sevilen bi insandı. nası bi allahsızlıktır sdlfksdjlk 30-35 yaşında hayatının en güzel dönemindeki kadını baya baya böyle "taş gibi kalmış olgun kadın" diye seven bi kuşak geçti buralardan. ne kadar küfretse azdır.
  • yalnızca zuhal olcay ile mukayesesine izin veririm.
  • adını ne zaman duysam, yüzünü ne zaman görsem, çocukluğumun o sıradan ve sıkıcı pazar gecesinde yaşadığım büyük şaşkınlığı aklıma getirecek olan kadın.

çünkü o pazar gecesi, futbolcu kartlarımı ararken dolapta bu dergiyi bulmuştum.
    http://1.bp.blogspot.com/…1600/aysegul-aldinc-2.jpg
    annemin olamazdı herhalde, olsa olsa babamındı. babamın gidip bu dergiyi satın aldığı anı falan düşünmüştüm çocuk aklımla. kafamdaki bir tabu yıkılmıştı adeta.

--- spoiler ---

oha! babam mı almıştı la bunu?!

--- spoiler ---

dünyaya nasıl geldiğimi öğrendiğim gün yaşadığım kızgınlığa benzer bir şeydi o an babama karşı hissettiğim.
    bugün bile, her boxer, fhm falan alışımda ayşegül aldinç ve o erkekçe dergisi gelir aklıma. ve bir de babama karşı duyduğum o anlamsız, çocukça kızgınlık. gülerim.
  • şöyle ilginç bir tweet yazmıştır:

"kapin acik" diye uyaran sürücü kardesim; tesekkurumu pesime takilarak iliskimizin baslangici gibi algilamasak...!

p.s.: şoförün günahı yok ama.
  • ayşegül aldinç i bir konserde yakından görmüştüm. acayip süper bir fiziği var, cildi bebek gibi ve saçlarıda kesinlikle olağanüstü.
    seramik sanatçısı aynı zamanda. sesi pek güzel diil fakat çok çok karizmatik benim için. o konserde çekim alanına giren insan sayısı 100 ü bulmuştur.
  • bilinmeyen nedenden dolayi su anda, evi temizlerken bangir bangir sarkilarini soyledigim sanatcidir. seksen dogumluyum, evet! hala seviyorum, evet. hala guzel buluyorum evet.
  • eskiden hiç kimsede, hiçbir yerde açık meme yokken kendisinde vardı. bu açıdan hala önemli biri olarak kalması gerekiyor.

nükhet duru'da da vardı ama o sayılmaz gerçekten.
  • $arap kavramına yeni bir tanımlama yaptırtan kadındır.

"ayşegül aldinç gibi $arap" desek daha doğrudur artık.

$arap yıllandıkça ayşegül aldinç gibi olmalıdır bence.

p.s.: $eytan diyor yap bir ay$egül aldinç zirvesi, iyice azdır tüm hayranlarını. tövbe estağfurullah.
  • bi ara, kendisini beğenmek "ben marjinalim" demekti. ama o ara geçeli çok oldu.
hesabın var mı? giriş yap