• anlamadığım şey bu adam hakkında,tamam ters ve dengesiz bir müdahele yapıp kötü bi sakatlığa neden olabilirsin,ama bir futbolcunun belkide spor hayatını bitirecek bi hareket yapmışsın,adam gözünün önünde ömründe çekmediği acıyı çekiyor,normal bi adam olsan oturup ağlarsın o adamın durumuna takarsın kafayı,hatta bir çok kez oyundan atılmasa bile maçta değiştirilmek istenen sporcular gördük bunun gibi durumlarda.ama afedersiniz bu hayvan gidip birde kırmızı karta şaşırıp hakemin yanına gelmiş ne yaptım ben gibilerinden itiraz ediyor.senin ben iflahını.. neyse
  • bu adamı mafya kaçırsa ve ailesinden 40 milyon euro fidye istese ailesi o parayı vermezdi ama gelin bakın zenit veriyor o parayı. kara para aklama aracı.
  • az önce bir vukuatını izlediğim balta! senin ben leşini sikeyim şerefsiz! adamın bacağı 3 yerinden gitti! içim kalktı!
  • hareketinden dolayı 11 maç oynamama cezası aldığı açıklanmıştır.
  • enteresan bir kariyer planlamasına sahip kişi. benjamin button gibi herkesin yaptığının tersini yapıyor.
  • yaptığı hareketin ardından neye sebep olduğunu gören, buna rağmen arkasını dönüp alakasız bir yere umursamadan giden, ardından yaptığı harekete saha içinde verilebilecek en yüksek ceza olan kırmızı kartı gören, buna itiraz eden, bununla da yetinmeyip bir de bu kadar şeyin üzerine gülebilen bir madde. ` : sen insan değilsin`
  • marcin wasilewski'nin bacağına veya ayağına doğru saldırdığı sırada aklından neler geçiyordu bilemiyorum ancak insanlıktan bir nebze dahi nasiplenmediğini sakatlığı videolardan izlerken farkedebiliyorsunuz. ağzından köpükler saçan bir köpek misali rakibine saldırıyor. ve bu tarz mahlükatlara hala 11 maç ceza verilebiliyor. evet çok ağır olabilir belki ama futbol hayatına son verilmesi gerekli bence axel witsel'in!! kasti olarak rakibine zarar vermek amacıyla koşuyor. gerçekten inanılmaz bir profesyonellik bu.
  • gerçekten de bu adam için verilen 40 milyon euro transfer piyasasının nasıl sapıttığının bir kanıtıdır. bu sezon gerçekten de aklımın almadığı transferler oldu; kimi oyuncular beklemediğim kadar ucuza gitti, kimisi de çok astronomik rakamlara. witsel de bu astronomik rakamlara transfer olanlardan birisi hatta en uç örneği. bu adam geçen sene 9 milyon euroya transfer olduğu benfica'da değerini 40 milyon euroya kadar çıkartacak ne yaptı ki böyle bir transfer gerçekleşti. gerçekten anlamak mümkün değil, para aklıyorsanız da para aklamak için daha iyi bir adam bulamadınız mı? tamam kendisi kötü bir oyuncu değil ama ederi en fazla 15 milyon euro, daha fazla değil. şu rus takımlarından birisi de keşke galatasaray'dan birilerini almaya çalısaydı da bizim de kasamız dolsaydı keşke :(
  • kasten adam yaralamak suçundan yargılanması gerekir bunun.
  • para aklama araci.
hesabın var mı? giriş yap