• şu ana kadar çekilmiş en mükemmel kliplerden birine sahip şarkı. korku filmi çekmek için bin tane efekte başvuran yönetmenlerin bu klibi izleyip ders çıkarması gerekli. kızın yüzündeki o ifade, kamera açıları, orkestra elemanları ile başyapıt bu klip. ne zaman bu şarkıyı dinlesem, o kızın yüzü geliyor aklıma; sanıyorum ki bizim bahçede arkadaşlarıyla ip atlayıp, 10'dan geriye doğru sayıyor. 10-9-8 make no mistake......
  • klibini izlemediginiz surece yeterince hayran olamazsiniz bu sarkiya.
  • aşık olunan kişi tenha ve karanlık bir koridorda yürürken peşinden sessizce ve psikopat bakışlarla ilerler gibi hayal ederim kendimi bu şarkıyı dinlerken. o derece bünyeye işliyor.
  • portishead'in pek guzel sarkisi
    all mine you have to be...
    gibi biseydir nakaratlari
  • ilginç siyah beyaz bir klibe sahip olan ve klibi sayesinde portishead merakını artıran şarkı. özellikle hatunun yüz ifadesi benim gibi binlercesini portishead hayranı yapmaya yeterlidir.
  • bunun bir de live versiyonu vardır,çok daha leziz çok daha şahanedir.
  • klibindeki veledin agiz yapisiyla beth gibbonsin vokalinin uyumu lezizdir. sanki yamuk disler ve gibbonsin sozcukleri soyleyis tarzında ayri bir uyum, ayri bir guzellik hakim.
  • ilginçtir yazılmamış, sözleri aşağıdaki gibi olan şarkı:

all the stars may shine bright
    all the clouds may be white
    but when you smile
    ohh how ı feel so good
    that ı can hardly wait

to hold you
    enfold you
    never enough
    render your heart to me

all mine.......
    you have to be

from that cloud, number nine
    danger starts the sharp incline
    and such sad regrets
    ohh as those starry skies
    as they swiftly fall

make no mistake
    you shan't escape
    tethered and tied
    there's nowhere to hide from me

all mine....
    you have to be

don't resist
    we shall exist
    until the day ı die
    until the day ı die

all mine.......
    you have to be
  • portishead'in wandering star ile birlikte en sevdiğim şarkısıdır. nakaratı gerçek anlamda düşüncelerimi özetler : "all mine, you have to be." keşke derim sevdiğimin suratına da bağırabilsem böyle. sadece benim olmak zorundasın diyebilsem. olmuyor ama, diyemiyorum. asla da diyemeyeceğim sözlük. ama severim şarkıyı, aklıma hep onu getirir. güzeldir all mine.
hesabın var mı? giriş yap