• trabzonlular beni arasa ben de açmam amk adam çok haklı.
  • -alo şörlot nerdesun, niye celmedun?
    -tirabizon'dayum dayu, takumla çalışayrum
    -haçan hanki takim pu?
    -laypsik takimu
    -e hani tirabizon'daydun da?
    -pize her yer tirabizon..
  • 29 temmuz 2020 trabzonspor alanyaspor maçında ilk goldeki müthiş asisti, maç sonlarına doğru yine benzer güzellikteki pasına rağmen abdülkadir’in kaçırdığı pozisyon ve 100. dakikada attığı müthiş depar sonucu düzgün bir vuruşla kaydettiği güzel gole rağmen maçın adamı ödülünün bu arkadaşa değil de abdülkadir’e verilmesinde futbol harici bazı sebepler yoksa ben bu ülkeye dair hiçbir şey bilmiyorum denektir.
  • bir beyinsizin sahadan atılmasına güldü diye eleştirilen viking lordudur.

kaptan diye geçinen, gelecek sezon teknik kadroda düşünülen yılların tecrübesi bir oyuncu, kupa yarı finalinde kenar çizgisinde efelik yapacağım derken çift sarı karttan kendini attırıyor. sahada bile değil adam, o kadar tepinecek çıldıracak bir durum da yok ortada. ama kendini ligin efendisi sandığı için kendince esip gürlüyor. sonra da kartları yediği gibi soyunma odasına. sen olsan gülmez misin?
  • kendisi malatyaspor'a karşı oynarken kiralık geldiği crystal palace liverpool, chelsea, man city gibi takımlara karşı oynamaktadır.

iyi futbolcudur ama ingiliz yorumlarında bir palace taraftarı, orda attığı gol sayısına takılmayın o ligde gol krallığında ikinci sırada 35 yaşındaki eski newcastle utd'lı cisse var yazmıştı. adam haklı.

siklet farkımız çok büyük.
  • nabzı 180 atan adamın ayağına 2 defa sert vurduğunda dönüp seni alaşağı etmesi gayet olasıdır.

beşiktaşlıyım ben. şunu caner burak gibi mimli isimler yapsa dahi bir şey diyemem ben. dediğim gibi o adrenalin içinde kasti şekilde tekmelendiğini hisseden futbolcu değil itip kakmak yumruk bile sallayabilir. insan psikolojisi.

sörloth zaten geldiğinden beri düzgün bir çizgi çiziyor. durup dururken o hareketi yapacak biri değil yani. verdiği tepki ile benim bile içimin yağları eridi.

pozisyon da dünya hayatının kısa bir özeti gibi olmuş.

alenen faul yaparlar sana, kimse düdük çalmaz. en sonunda bir patlarsın, direkt keserler cezayı kötü sen olursun.
  • fenerbahçe’nin en güçlü oyuncusu serdar aziz az önce kendisine omuz attı 2 metre geri tepti, fenerbahçe’nin en hızlı oyunucu rodriges az önce bu adama yetişemedi arkadan, koşmayı bıraktı.
    amk hem hızlı hem güçlü nerden buldunuz lan bu adamı ıvan drago’nun futbolcu versiyonu herif.
  • trabzonspor forması giyen zeki, çevik ve ahlaklı sporcu. gerçekten çok düzgün bir karakter. 16 ocak 2020 trabzonspor denizlispor maçında sosa'nın içeriği kestiği orta-şut karışımı topa bir hamle yaptı, herkes gol sörloth'a yazılır diye düşünürken önce sosa'yı gösterdi, sonra hakeme gidip topa dokunmadığını söyledi. gol de sosa'ya yazıldı. bayılıyorum böyle karakterli sporculara. lig maçlarında da bencillik yapmıyor. mesela daniel sturridge bir süredir gol atamıyordu bir maçta. sörloth, çok müsait pozisyonda olmasına rağmen şut çekmeyip sturridge'e pas atmıştı.

futbolculuğunun yanına böyle nitelikler de eklenince izlemek daha büyük keyif veriyor. adam gol atınca ayrı bir seviniyorum, sanki çok yakın bir arkadaşım başarılı olmuş gibi gururlanıyorum.
  • vedat muriqi getir götürünü yapar.
    not: fb
  • işte beklediğimiz kaos ligi başladı.
hesabın var mı? giriş yap