• iddiaya göre şeriatın emrini yerine getirdiğini söyleyen sanat adamı. lakin sınırlı bilgimle belirtmem gereken bir husus var, islam çok eşliliği emretmez, çok eşliliğe izin verir. ilk alınan eş kendi hür iradesiyle izin vermediği müddetçe çok eşlilik mümkün olmaz.
    bu durumda özhan'ın ilk eşi izin vermiyor özhan'a. yani çok eşlilik mümkün değil. e zaten bu emredilmiyor da. hatta bu durumda özhan eşini aldatıyor, yani günahın içinde.

enteresan şeyler.
  • dünyaya 30 sene kadar erken gelmiş insan. öyle ki hasbel kader 1980'lerde falan doğmuş olsa, şu an kıvanç tatlıtuğ ile yakışıklılık konusunda ciddi bir kapışma içinde olacaklardı muhtemelen. inanmayanlar açsınlar 70'li yıllarda hale soygazi'yle oynadığı filmleri izlesinler.
  • teyzemin yıllarca çok beğendiği ama eniştemden çekindiği için ''seviyorum'' yerine ''kardeşim'' dediği ve kuzenin yıllarca artiz olduğu için görüşmediğimiz dayımız sandığı sanatçı.

sarışın ve yeşil gözlü oluşu ile anne ve teyzeme benzemesi de kuzende bu sanrıyı yaratmış. hala televizyona çıktığında falan dayımız geyiği bir tur döner.
  • "- “ben ikili ilişki istiyorum” diyor ahmet bey. “sen benim hizmetimi gör, üstümü başımı hazırla, beni kadına sun. ben de seni zora düşürmeyeceğim” diyor. ahmet bey, dinci bir adam. hacı. bu insanı tüm türkiye tanıyor. şimdi “ben şeriatın emrini yerine getiriyorum” diyor. kendisi türkiye cumhuriyeti’nde parasını kazanıyor ama şeriata göre yaşıyor!"
    http://www.hurriyet.com.tr/…gazinhatti/19829000.asp
  • ya bugün satine'le de muhabbetimize konu oldu da... hakaten bir zamanların en ünlü erkeğiydi. ilk aşkım(ız)dı hatta. zaten bi o, bir de öncesi erol evgin vardı. brad pitt, kıvanç tatlıtuğ falan yani ondan çok sonra çıktılar.yaşımı yeterince belli ettim sanırım :/

ama aslen söylemek istediğim bu değil tabi. herşeyi geçtim de, kendisi biraz kül biraz duman'ı öyle bir söyler ki... yanında bi küçük bitirirsin. ben ki içtim gibi...
  • 1987'de eurovision turkiye elemelerine katilmisti, "turkiye'yi turk muzigi temsil etmeli" diyerekten. elemelerde yarisan tek sanat muzigi sarkisi sanirim. ama tabii bir numara olmadi, seyyal taner hanimefendi, ismini hala unutmaya calistigim bir sarki ile katildi ve dibi boyladik.
    eurovision bahsi acilmisken, bir sey daha hatirladim. 1985'de asiavision diye bir yarisma yapilmisti, eurovision'i taklit eden. trt, sanirim "asyalilar pop muzikten anlamaz, onlara bu layik" diyerek ahmet ozhan'i yollamisti oraya. tabii gene bir numara olmadi bu nur yuzlu adamin sarkisindan. ne bekliyorduk ki?
  • 2009'da trt'de yayınlanan 'ayrılık' adlı dizide fetullahı canlandıran ve şu anda sıkı akp destekçisi olan kişi.

o dizide fetullahı büyük kanaat önderi olarak canlandırıp, yurtdışı faaliyetlerini tanıtıyordu.

link
    link
  • mevleviliğin turistik hale getirildiğinden yakınan sanatçı
  • "eşi ahmet özhan'ın kendisini oyuncu deniz akbulut'un kardeşi filiz akbulut'la aldattığını söyleyen hatice özhan'ın avukatı gözde egemen'le birlikte bu ihaneti belgelediği ortaya çıktı. jandarma genel komutanlığı kimlik bildirim sistemi'nden alınan belge sayesinde ahmet özhan ile münevver filiz akbulut'un 26 haziran'dan 2 temmuz'a kadar birlikte tatil yaptığı ispat edildi. özhan ve akbulut'un bozburun'un en lüks oteli sabrina's haus'ta 111 no'lu odada beraber tatil yaptığının belgesi davanın kaderini değiştirdi."

https://www.haberler.com/…belgeledi-4291391-haberi/
  • zamaninda bazi unlu bestecilerin (bkz: erol sayan) "bu $arki ahmet icin yapilmi$tir" demesine sebebiyet verecek derecede ust seviye bir turk sanat muzigi yorumcusudur ahmet ozhan. soyledigi bazi $arkilari ayni dogrulukta soyleyebilen ba$ka bir yorumcu bulmak cok guctur. ornegimiz yine erol sayan'dan olsun:(bkz: seni ne cok sevdigimi)
hesabın var mı? giriş yap