• çook tırstık biz de. elimiz ayağımız kesildi valla. ne yapacaksınız? makineli tüfekler ile mi gireceksiniz? f16 ile üstümüze ateş mi ettireceksiniz? ne yapacaksınız be adam?
  • beni daha da gaza getirmiştir...

kasımpaşa'ya kadar yolun var. yolun düşerse gel biz taksim'de olacağız.
  • basbakanin artik gorevini ifa edecek akli ehliyetten yoksun oldugunu acikca ortaya koyan beyanat. bu ruh hastasi paranoyak memurun hezeyanlari ve kompleksleri yuzunden taksim'de veya baska yerlerde daha fazla kan dokulurse, kendisi kadar kendisini engellemeyen cumhurbaskani ve akp ileri gelenleri de sorumlu olacaktir.
  • gezi parkı direnişi ile ilgili başbakanın gün içerisinde yaptığı açıklama. bu da içişleri bakanına verdiği emir cümlesiymiş.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25448698/

biri ukte vermiş ama kim bakmadım ne yalan söliim.

edit: saat 9. biraz zor biter. huzura erdim resmen. music to my ears.
  • komik bir açıklama.
    ilk olarak bu bir iş değil, bizim kıçımız çatladı söylemekten ama 'sivil direniş'... cehape mehape umrumuzda değil, marjinallik yok, 28 şubatta kreşteydim. (hepsini birden en basit şekilde daha farklı sıralayamadım, üzgünüm)
    ikincisi de ufak at bence, jack bauer'e para yedirsen de olmaz o 24 saatte.

kafa lens sanırım?
  • (bkz: jack bauer)
  • devamı 3 ay öncesinden olacakları biliyorduk olan rte açıklaması. ulan neyi biliyodunuz? neyin istihbarati bu? biri gidip, parkta oturucaklar!!! mı dedi? duyan da toplandık ülkeyi yaktık yıktık sanıcak.

cidden anlamıyorum, kafalarına erişemiyorum artık.
  • diyelim ki doğru sözdür.

24 saatte ama silahla, ama bombayla, ama yangınla geziyi bitirdin. peki böyle bir vahşet sonrası istanbul'un, türkiye'nin, dünyanın geri kalanını nasıl dizginleyeceksin demezler mi adama?
  • (bkz: inş cnm ya)
    (bkz: ay vallahi merakla bekliyoruz)

bir de şöyle bir şey var

edit: çok eğleniyorum evet. sdgfhg. **
  • (ara: hayallerde*)
hesabın var mı? giriş yap