• sadece ben etkileniyorum sanmıştım bu sorundan. kendimi özel hissetmiştim. fak.
  • sadece benle ilgili olmadığı için sevinç çığlığı attığım sorun. ne diye seviniyorsam bu kadar
  • sayesinde ttnet'e çok çılgın laflar hazırladığım sorunlar.

ttnet'ten de şöyle bir açıklama geldi:

türk telekom'un yurtdışı linklerinde meydana gelen kesintilerden dolayı yurtdışı çıkış trafiklerinde problem yaşanmaktadır. konuyla ilgili takibimiz sürmektedir

takibin sürüyor da saatler oldu be amcam. iz mi sürüyorsun, n'apıyorsun! te allam.
  • en azından 24 saattir, bir arkadaşıma göre 1 haftadır devam etmekte. sadece sorunlar son saatlerde biraz daha belirginleşmiş olabilir.

özellikle yurt dışı çıkışlarında uzun süredir bir problem yaşanıyor gibi.
  • her an, her yerde yaşanan problemlerin 22 şubat 2011 ayağı.
  • ibrahim melih gökçek'de etkilenmiştir.
    "telokom ariza yapti twit atamiyorum.cepten twit attim."
    http://twitter.com/…gokcek/status/40175355251802112
  • 2 saattir amerika'daki dedicated sunucuda yarım yamalak linux komutları koşturup lan sorun da görünmüyor ama neden ping atınca bu kadar kayıp geliyor filan diye çıldırtmış, en son adamlarla görüşerek çağrı açılmış ve çağrı bir üst senior administrator'a yükseltilmiş durumdayken ekşisözlük sayesinde haberdar olduğum problem. ondan sonra vay efendim işe neden geç kaldın, 2 saat yalan oldu. bir an mısır, lübnan filan derken yoksa dedirtmiştir. tırstım lan.
  • yazar olmama engel olamamış sorunlardır.
  • sözlükten anladığım kadarıyla tüm türkiye'de yaşanan sorunlardır. bizi sinir etmiştir. burası izmir ve hız nerdeyse yarıya düştü son 2-3 saatten beri. deprem meprem olmasa bari. ekşisözlük haber ajansı izmir'den bildirdi.
hesabın var mı? giriş yap