• ulan amk siyasetle,tayyip’le,ülkenin durumuyla haşır neşir olmaktan ne dünya kupasıyla,ne olimpiyatlarla ,ne örövizyonla,ne fransa açık tenis turnuvasıyla ilgilenemez olduk dedirten maç.

eskiden bunları konuşur,dört gözle bekler,bi şekilde hayatlarımızı renklendirirdik..dünyadan kopardı orospu çoçukları bizi,hayatımızı daralttılar aq.
  • xhaka’nın “ben ne çıkıcam lan seferoviç çıksın” dediği maç.
  • neymar'ın kafasında pişmaniyeyle sahaya çıktığı maçtır.
  • neymarı takdir ettim ronaldo ve messi gibi üçüncü sınıf varoş berbere traş olmamış para bende diyip kaliteli berbere gitmiş aferin kardeşim.
  • geçtiğimiz sezon hoffenheim kadrosunda 23ü ilk 11 toplamda 27 kez forma giyip bir (1) evet evet bir (1) gol atan forvet oyuncusu steven zuber'in attığı golle beraberlik sağlandı.

football managerda uzaktan şutu 5 olan rakip takım oyuncusunun 90a yolladığı füze bug falan değilmiş kabul ediyorum.
  • vay be blerim dzemaili. efkarlandım seni görünce.
  • willian her an "this is america, don't catch ya slippin up, don't catch ya slippin up, look what i'm whippin up" deyip maçı bırakıp dansa bağlayabilir
  • ulan 25 yıldır futbol izliyorum, bu isviçre’nin biz de dahil irili ufaklı sikertmediği, zorluk çıkarmadığı takım kalmadı. hala puan aldığında, galip geldiğinde milletin atom parçalanmış gibi davranmasını anlayamıyorum.*

tempolu ve taktik savaşı içinde geçen maç. isviçre’yi asla cepheden delemezsiniz.*
  • ister misiniz grubu 1. bitiren meksika, grubu 2. bitiren brezilya ile eşleşsin ve bu işten karlı çıkan taraf ilk maçında yenilmesine rağmen almanya olsun.

türkiye'de nasıl fatih terim balı diye bir kavram varsa bu tarz turnuvalarda da alman balı var.
  • birisinin neymarın ayağını eline vermesi gerekiyor. salak salak hareketler yapmaya başladı. tamam yeteneklisin de böyle orospu çocuğu gibi davranmaya ne gerek var ki.
hesabın var mı? giriş yap